logo
logo
Sobota,
4 października 2014
Plus ratio quam vis

"Strzelec"-OSW bije pokłony komunistycznym generałom

zdjęcie
dr Jerzy Bukowski
rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie

             Mało co jest mnie w stanie zbulwersować w dzisiejszej Polsce, którą jedni dumnie nazywają III Rzeczpospolitą, dla innych jest ona zaś zaledwie PRL-bis. Wielokrotnie pisałem tutaj o braku jasnego rozliczenia się z komunistyczną przeszłością zarówno w kwestii personalnej (lustracja), jak i symbolicznej (dekomunizacja przestrzeni publicznej), co owocuje poważnymi kłopotami w rozstrzygnięciu powyższego dylematu.

            Brak wyraźnie zarysowanych granic między tym, co działo się przed, a tym, z czym mamy do czynienia po 1989 roku powoduje ogromny mętlik w głowach rodaków, zwłaszcza młodszego pokolenia. No bo co mogą sobie pomyśleć nastolatkowie, którzy zwiedzając warszawskie Powązki Wojskowe widzą, że niedaleko od siebie pochowano tam bohaterów i zdrajców naszej Ojczyzny, żeby wspomnieć tylko o generale Wojciechu Jaruzelskim i pułkowniku Ryszardzie Kuklińskim? A jak im wytłumaczyć, że prace ekshumacyjne na „Łączce”, gdzie chyłkiem grzebano w latach 40. i 50. minionego wieku najdzielniejszych z dzielnych Żołnierzy Niezłomnych (Wyklętych) nadal są wstrzymywane, ponieważ nad anonimowym dołami ofiar sądowych morderstw komunistów pochowano w okazałych grobowcach stalinowskich katów?

            Niestety, ten proces zakłamywania najnowszej historii oraz haniebne próby udowodnienia, że i realizujący testament Polski Podziemnej członkowie powojennego podziemia zbrojnego, i prześladujący, torturujący oraz mordujący ich zdrajcy polskiej racji stanu w moskiewskiej służbie na równi walczyli o niepodległą Rzeczpospolitą zdają się nie mieć końca.

            Oto najnowszy przykład.

            Kilkanaście dni temu status członka honorowego Związku Strzeleckiego „Strzelec” - Organizacji Społeczno-Wychowawczej(którego  Komendantem Głównym był w okresie Dwudziestolecia Józef Piłsudski)  otrzymali generałowie: Bronisław Izydorczyk - były szef Wojskowych Służb Informacyjnych, a wcześniej  (w latach 1982-1984) zastępca attaché wojskowego przy Ambasadzie PRL w Waszyngtonie  jako żołnierz Zarządu II Sztabu Generalnego Wojska Polskiego oraz Franciszek Puchała - jeden z głównych planistów stanu wojennego i gorliwy obrońca reżimu komunistycznego, którego ideowe zaprzaństwo wiele razy podkreślał w rozmowach ze mną pułkownik Ryszard Kukliński.

            W dodatku uroczystość odbyła się w trakcie zjazdu Zarządu Głównego Związku Żołnierzy Wojska Polskiego, skupiającego głównie weteranów LWP, którzy w sporej liczbie zasłużyli się nie Polsce, lecz Związkowi Sowieckiemu.Prezesem tego stowarzyszenia jest nie kto inny jak gen. Puchała, który odwdzięczył się za zaszczyt wręczając srebrne medale zasługi dla ZŻWP przedstawicielom „Strzelca”. I tak nastąpiło powszechne zbratanie obu organizacji, które powinny stanowczo dzielić ich rodowody oraz przeszłość.

            Wśród statutowych celów działalności „Strzelca” zapisano m.in.  wychowanie członków Związku w duchu patriotycznym oraz popularyzowanie tradycji czynu niepodległościowego.

           Skandaliczną decyzją o uhonorowaniu dwóch komunistycznych generałów obecne władze „Strzelca” w sposób ewidentny złamały statut i zhańbiły dobre imię swej organizacji. Naturalną konsekwencją ich postępowania powinno być teraz pójście na grób gen. Jaruzelskiego, odśpiewanie Międzynarodówki oraz Mazurka Dąbrowskiego i złożenie kwiatów z szarfą, na której po jednej stronie będzie polski orzeł, a po drugiej sowiecki sierp i młot, bo dla tych ludzi najwyraźniej nie ma różnicy pomiędzy tymi godłami.

            Żal mi tylko wspaniałej, gotowej do wielu poświęceń dla ukochanej Ojczyzny strzeleckiej młodzieży która musi się teraz wstydzić za swoich durnych przełożonych.

Jerzy Bukowski

            PS. Jeden z komendantów Jan Józef Kasprzyk właśnie złożył rezygnację z członkostwa w tej organizacji. Przed chwila dzwonił i przysłał mi poniższe oświadczenie:

            Z ogromnym zdumieniem przeczytałem na stronach internetowych Związku Strzeleckiego „Strzelec” Organizacji Społeczno–Wychowawczej informację o nadaniu honorowego członkostwa Związku gen. Franciszkowi Puchale i gen. Bolesławowi Izydorczykowi. Jako jeden z najstarszych stażem i stopniem członków tej organizacji, a jednocześnie jako jej dawny i wieloletni Komendant Główny, nie mogę nad tym faktem przejść do porządku dziennego.

            Honorowe członkostwo Związku to szczególne wyróżnienie. To także wskazanie młodym ludziom należącym do „Strzelca” wzorców osobowych. Jest to szczególnie ważne w chwili, gdy sprawy wychowania patriotycznego i obronności Państwa muszą znajdować się na pierwszym miejscu priorytetów każdego dojrzałego obywatela Rzeczypospolitej. Dlatego przed laty honorowymi członkami Związku byli gen. Antoni Heda ps. „Szary”, płk Zbigniew Brym ps. „Zdunin”, Rafał Gan-Ganowicz, czy Wojciech Ziembiński. Postaci, na których przykładzie można było pokazać młodym ludziom, czym jest honor, patriotyzm, ofiarność i bezinteresowna służba. Dziś do grona honorowych członków Związku dołącza gen. Puchała – jeden z planistów stanu wojennego oraz gen. Izydorczyk – były szef Wojskowych Służb Informacyjnych, którym wyróżnienia te wręczył obecny komendant Związku Marcin Waszczuk.

            Mając nadzieję, że sytuacja ta wynikała z braku dostatecznych informacji czy też błędu władz Związku, podjąłem próbę przekonania się o tym. Niestety, rozmowa z komendantem Związku Marcinem Waszczukiem oraz kuriozalne wyjaśnienia, których mi udzielił, potwierdziły, że sprawa uhonorowania zasłużonych dla reżimu komunistycznego generałów nie była przypadkowa, ale całkowicie przemyślana.
Taki stan rzeczy jest dla mnie oraz dla wielu Koleżanek i Kolegów tworzących przed laty Związek Strzelecki „Strzelec” OSW nie do zaakceptowania. Nie pozwala na to sumienie, honor oraz zwykła „kwestia smaku”, o której pisał Zbigniew Herbert.

            Dlatego też z dniem dzisiejszym zrzekam się członkostwa Związku Strzeleckiego „Strzelec” Organizacji Społeczno-Wychowawczej. Ponieważ Związek Strzelecki „Strzelec” OSW nie jest jedyną organizacją strzelecką w Polsce, deklaruję, że zarówno Związek Piłsudczyków, jak i ja osobiście, wspierać będziemy te organizacje, które dobrze rozumieją, czym jest idea niepodległościowa i jakie wzorce osobowe należy pokazywać młodzieży. W ruchu strzeleckim tkwi istotna siła budowania wśród młodego pokolenia wspólnoty, której spoiwem są wartości, przyświecające strzelcom Józefa Piłsudskiego przed stu laty.

Jan Józef Kasprzyk

Prezes Związku Piłsudczyków

Honorowy Komendant Marszu Szlakiem Kadrówki

           

POZOSTAŁE WPISY
Czwartek, 26 maja 2016

Czy Schetyna stanie przed sądem?

Środa, 25 maja 2016

Żart czy prowokacja lidera RAŚ?

Wtorek, 24 maja 2016

Wałęsa nie stanie na czele protestu społecznego

Poniedziałek, 23 maja 2016

Mało zabawnie o zabawkach

Niedziela, 22 maja 2016

Małopolska Veritatis Splendor

Sobota, 21 maja 2016

Nie dajmy się zwariować

Piątek, 20 maja 2016

Ojciec Adam w pamięci prezydenta Dudy

Czwartek, 19 maja 2016

Pop to nie Żyd

Środa, 18 maja 2016

Szydło odpowiedziała Clintonowi

Wtorek, 17 maja 2016

O spotkaniach, na które czekamy

Poniedziałek, 16 maja 2016

I kto tu jest świrem?

Niedziela, 15 maja 2016

Granice przejrzystości

Sobota, 14 maja 2016

Ewa Kopacz, rąbek spódnicy i piekło

Piątek, 13 maja 2016

Jak skutecznie uwiarygodnić audyt?

Czwartek, 12 maja 2016

Po audycie

Środa, 11 maja 2016

O zabijaniu wrogów i umieraniu za ojczyznę

Wtorek, 10 maja 2016

Nadgorliwośc nie popłaca

Wtorek, 10 maja 2016

Komu powinien służyć parlamentarzysta?

Poniedziałek, 9 maja 2016

Spęd politycznych impotentów

Niedziela, 8 maja 2016

Nie kara, lecz lojalność

Sobota, 7 maja 2016

Żakowski dał do wiwatu

Piątek, 6 maja 2016

Dobry Lech i zły Jarosław

Czwartek, 5 maja 2016

Czy Piechocińskim zainteresuje się prokurator?

Środa, 4 maja 2016

Biało-czerwony optymizm

Wtorek, 3 maja 2016

Duch Wojska Polskiego

Poniedziałek, 2 maja 2016

Czas na delegalizację KPP

Niedziela, 1 maja 2016

Niech się nie święci 1 maja

Sobota, 30 kwietnia 2016

Apeluję do sumień ubeków i esbeków

Piątek, 29 kwietnia 2016

Prośba o uhonorowanie płk. Ryszarda Kuklińskiego

Czwartek, 28 kwietnia 2016

O prawo łaski i o dekomunizację wymiaru sprawiedliwości

Środa, 27 kwietnia 2016

Armia Krajowa i Żołnierze Niezłomni to jedno

Wtorek, 26 kwietnia 2016

Sąd Najwyższy to nie kolesie

Poniedziałek, 25 kwietnia 2016

Przeciwskuteczny apel

Niedziela, 24 kwietnia 2016

Piękna twarz Polski

Sobota, 23 kwietnia 2016

Naiwny jak polityk, łatwowierny jak celebryta

Piątek, 22 kwietnia 2016

Frasyniuk ogłasza kolejny stan wojenny w Polsce

Czwartek, 21 kwietnia 2016

RPO przeciw przedawnieniu zbrodni komunistycznych

Środa, 20 kwietnia 2016

Narodowcy to nie nacjonaliści

Wtorek, 19 kwietnia 2016

Internauci hojnie wsparli budowę krakowskiego pomnika AK

Poniedziałek, 18 kwietnia 2016

Gdzie pochowano Prezydenta RP i jego żonę?

Niedziela, 17 kwietnia 2016

Zabrakło zagranicznych gości

Sobota, 16 kwietnia 2016

Nazwy pociągów pod specjalnym nadzorem

Piątek, 15 kwietnia 2016

Karłowicz w Tatrach

Czwartek, 14 kwietnia 2016

Parlament, czyli awantury na porządku dziennym

Środa, 13 kwietnia 2016

Czerwony skansen w Czerwonym Borze

Wtorek, 12 kwietnia 2016

„Palą się watry i sypią skry”

Poniedziałek, 11 kwietnia 2016

Bez rozdźwięków

Niedziela, 10 kwietnia 2016

Co Wujec wie o wyzwalaniu?

Sobota, 9 kwietnia 2016

Syndrom deficytu natury

Piątek, 8 kwietnia 2016

Czy gwałciciel może być ofiarą gwałtu?

Czwartek, 7 kwietnia 2016

Place zabaw wracają na Planty

Środa, 6 kwietnia 2016

Bezgraniczna szczerość byłej głowy państwa

Wtorek, 5 kwietnia 2016

Posowiecka hucpa rosyjskiego ministra

Poniedziałek, 4 kwietnia 2016

Zmaltretowana opozycja

Niedziela, 3 kwietnia 2016

„Oddajmy chodniki pieszym”

Sobota, 2 kwietnia 2016

Stalin w oczach Rosjan

Piątek, 1 kwietnia 2016

Rosyjska skarga na Polske do UNESCO

Czwartek, 31 marca 2016

"Komsomolska Prawda" kontra IPN

Środa, 30 marca 2016

Kwadrans dla ojca

Wtorek, 29 marca 2016

Dekomunizacja tak, ale rozsądna

Poniedziałek, 28 marca 2016

Strach przed marszem przeciw strachowi

Niedziela, 27 marca 2016

Wielkanoc

Sobota, 26 marca 2016

Nielegalnie podświetlany krzyż

Piątek, 25 marca 2016

Nie należy czcić sowieckich żołnierzy

Czwartek, 24 marca 2016

Żałosne europejskie pięknoduchostwo

Środa, 23 marca 2016

To nie jest czas dla wymoczków

Wtorek, 22 marca 2016

Dżihadyści też przygotowują się do ŚDM

Poniedziałek, 21 marca 2016

Sklep "Bolek" zaprasza

Niedziela, 20 marca 2016

Komunikacyjny savoir-vivre

Niedziela, 20 marca 2016

Whisky Jack Strong

Sobota, 19 marca 2016

Zdrowa woda życia doda

Czwartek, 17 marca 2016

Kiszczak na Powązki?

Środa, 16 marca 2016

"Czerwone berety" na linii frontu walki o pamięć historyczną

Wtorek, 15 marca 2016

Marsz miliona

Poniedziałek, 14 marca 2016

POKiN o Trybunale Konstytucyjnym

Niedziela, 13 marca 2016

Ciszej na krakowskim Rynku

Czwartek, 3 marca 2016

Koniki grasują w Kuźnicach

Środa, 2 marca 2016

Konfident Jaruzelski

Wtorek, 1 marca 2016

Czy da się zdelegalizować islam?

Poniedziałek, 29 lutego 2016

Przeszukania u zbrodniarzy

Niedziela, 28 lutego 2016

My - czyli kto? - naród

Sobota, 27 lutego 2016

IPN wszczął śledztwo w sprawie "Ognia"

Piątek, 26 lutego 2016

Odebrać Virtuti Militari zdrajcom Polski

Czwartek, 25 lutego 2016

Dlaczego Wałęsa nie przerwał pobytu za granicą?

Środa, 24 lutego 2016

Misterne gry bezpieki z dawnymi agentami

Wtorek, 23 lutego 2016

Aborcja w obronie życia

Poniedziałek, 22 lutego 2016

Politycy, zamilczcie na razie w sprawie "Bolka"!

Niedziela, 21 lutego 2016

Harcerski patronat Druha Prezydenta RP

Sobota, 20 lutego 2016

Coraz bliżej dekomunizacji przestrzeni publicznej

Piątek, 19 lutego 2016

Wyjechać, czy ugościć pielgrzymów?

Czwartek, 18 lutego 2016

Ostatnia szansa Wałęsy

Środa, 17 lutego 2016

TW "Bolek" wypadł z szafy gen. Kiszczaka

Wtorek, 16 lutego 2016

Taneczny protest przeciw molestowaniu

Poniedziałek, 15 lutego 2016

Krakowskie inwestycje przed ŚDM

Niedziela, 14 lutego 2016

Limanowa uhonorowała przyjaciółkę Karola Wojtyły

Sobota, 13 lutego 2016

Polska dumna i racjonalna

Piątek, 12 lutego 2016

Pocałunki ograniczone do minimum

Czwartek, 11 lutego 2016

Znakomita reakcja ministra Waszczykowskiego na chamskie żarty Niemców

Środa, 10 lutego 2016

Czy Gross straci polski order?

Wtorek, 9 lutego 2016

Czy już wkrótce generał Kukliński?

Poniedziałek, 8 lutego 2016

Zastraszanie dziennikarki

Niedziela, 7 lutego 2016

Srebrne serce dla "Inki"

Sobota, 6 lutego 2016

MON zerwał współpracę z komunistycznymi generałami

Piątek, 5 lutego 2016

Komunistyczni generałowie w ostatnim natarciu

Czwartek, 4 lutego 2016

Krwiożerczy turysta

Środa, 3 lutego 2016

Półtorak równie dobry jak porto

Wtorek, 2 lutego 2016

Spektakularny "samobój" Schetyny

Poniedziałek, 1 lutego 2016

Gwizd z niemieckim akcentem

Niedziela, 31 stycznia 2016

Furia Wałęsy przed debatą o "Bolku"

Sobota, 30 stycznia 2016

Podlizał się Rosjanom i stracił pracę w TVP

Piątek, 29 stycznia 2016

"Półkowniki" do emisji w Telewizji Polskiej

Czwartek, 28 stycznia 2016

Zaskakująca zmiana

Środa, 27 stycznia 2016

Oryginalny dyplom dla Tomasza Lisa

Wtorek, 26 stycznia 2016

Apel POKiN o zaprzestanie represji policyjnych wobec patriotów

Poniedziałek, 25 stycznia 2016

Klata zostaje

Niedziela, 24 stycznia 2016

Syndyk masy upadłościowej SLD

Sobota, 23 stycznia 2016

KOD przeciw demokracji i wolności

Piątek, 22 stycznia 2016

Między kopcem Kreta a pałacem Peżotów

Czwartek, 21 stycznia 2016

Hejnał Mariacki znowu w całości na antenie Polskiego Radia

Środa, 20 stycznia 2016

Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę

Wtorek, 19 stycznia 2016

Tarnowskie lekcje patriotyzmu

Poniedziałek, 18 stycznia 2016

Wielki głód poezji

Niedziela, 17 stycznia 2016

Prezydenckie życzenia dla "Czarnego anioła"

Sobota, 16 stycznia 2016

Czy to już rasizm?

Sobota, 16 stycznia 2016

Mieszkowski śladem Kwaśniewskiego

Piątek, 15 stycznia 2016

„Czymże jest imię?"

Czwartek, 14 stycznia 2016

Skrwawione Virtuti Militari generała Kustronia

Środa, 13 stycznia 2016

Nieodpowiedzialna szarża Czuchnowskiego na Macierewicza

Wtorek, 12 stycznia 2016

Onyszkiewicz pozazdrościł Niesiołowskiemu

Poniedziałek, 11 stycznia 2016

Humanitarny morderca

Niedziela, 10 stycznia 2016

Znakomita replika SDP

Sobota, 9 stycznia 2016

Wałęsa chce debatować o "Bolku"

Piątek, 8 stycznia 2016

Flagi w gazetach i w czasopismach

Czwartek, 7 stycznia 2016

Virtuti Militari tylko za bohaterstwo wojenne

Środa, 6 stycznia 2016

Zdekompletowana kapituła OOB

Wtorek, 5 stycznia 2016

Pułkownik Kukliński, minister Macierewicz i "zetka"

Poniedziałek, 4 stycznia 2016

Dyplomatyczna wpadka

Niedziela, 3 stycznia 2016

Czarna seria w Tatrach

Sobota, 2 stycznia 2016

PO traci najlepszych polityków

Piątek, 1 stycznia 2016

Radiowa kontestacja ustawy medialnej

Piątek, 1 stycznia 2016

Macierewicz w szopce?

Czwartek, 31 grudnia 2015

Radny PO wzywał do zbrodni

Środa, 30 grudnia 2015

Prezydent Duda nie straci doktoratu

Wtorek, 29 grudnia 2015

Kto da więcej?

Poniedziałek, 28 grudnia 2015

Wyborczy smakosz

Poniedziałek, 28 grudnia 2015

O tym wiedział płk Kukliński

Niedziela, 27 grudnia 2015

Kto i czym przebije palenie zniczy pod Trybunałem Konstytucyjnym?

Sobota, 26 grudnia 2015

Czy nie za bardzo się europeizujemy?

Piątek, 25 grudnia 2015

Na Boże Narodzenie

Czwartek, 24 grudnia 2015

Trzej królowie w komplecie

Środa, 23 grudnia 2015

Pozew przeciw Kaczyńskiemu

Wtorek, 22 grudnia 2015

Ćwierćwiecze ważnego wydarzenia

Poniedziałek, 21 grudnia 2015

Kondrat naraził bank na straty

Niedziela, 20 grudnia 2015

Wychowawczy skandal na demonstracji KOD

Sobota, 19 grudnia 2015

Pijana szopka w "Nowodworku"

Piątek, 18 grudnia 2015

Ukradli króla z szopki

Czwartek, 17 grudnia 2015

Ryzykowna frazeologia prezesa PiS

Środa, 16 grudnia 2015

Kto jest Polakiem gorszego sortu?

Wtorek, 15 grudnia 2015

Będą społecznie ścigać zbrodniarzy

Poniedziałek, 14 grudnia 2015

Nie za szybko i nie za wiele?

Niedziela, 13 grudnia 2015

Marsz na marsz

Sobota, 12 grudnia 2015

Świąteczne zamieszanie pojęciowe

Piątek, 11 grudnia 2015

Sylwester w Nowy Rok

Czwartek, 10 grudnia 2015

Korzystny dla PiS spór o Trybunał Konstytucyjny

Środa, 9 grudnia 2015

Członkowie PO i normalni ludzie

Wtorek, 8 grudnia 2015

Na ile samodzielny jest prezydent Duda?

Poniedziałek, 7 grudnia 2015

Niechciane sąsiedztwo

Niedziela, 6 grudnia 2015

Ogłupiająca nienawiść do Kaczyńskiego

Sobota, 5 grudnia 2015

Kiedy Prezydent RP sprzeciwi się prezesowi PiS?

Piątek, 4 grudnia 2015

Między filioque a Trybunałem Konstytucyjnym

Czwartek, 3 grudnia 2015

Co wolno, a czego nie na narodowej scenie?

Środa, 2 grudnia 2015

Gdzie jest Ewa Kopacz?

Wtorek, 1 grudnia 2015

Rosjanie niech sobie krzyczą, a my róbmy swoje

Poniedziałek, 30 listopada 2015

Żłobki i sytpendia dla studentów-rodziców

Niedziela, 29 listopada 2015

Bloger doradcą ministra

Sobota, 28 listopada 2015

Komercyjne przyśpieszanie Bożego Narodzenia

Piątek, 27 listopada 2015

Żołnierze Niezłomni upamiętnieni szlakiem w Beskidzie Sądeckim

Czwartek, 26 listopada 2015

"Pies" z "Członkiem" rządzą Sejmem RP

Środa, 25 listopada 2015

Zmiany w kapitule najważniejszego polskiego odznaczenia

Wtorek, 24 listopada 2015

Niesłuszny politycznie starosta

Poniedziałek, 23 listopada 2015

Dyrektorski pat w Muzeum AK

Niedziela, 22 listopada 2015

Czy, kiedy i gdzie dżihadyści zdetonują brudną bombę?

Sobota, 21 listopada 2015

Ostry start rządów PiS

Piątek, 20 listopada 2015

Pomylili rabina z imamem?

Czwartek, 19 listopada 2015

Kamiński i jego podwładni słusznie ułaskawieni

Środa, 18 listopada 2015

Drożdżówki i sól wracają do szkół

Wtorek, 17 listopada 2015

Bez klasy

Poniedziałek, 16 listopada 2015

Jak "Misiek" załatwił Ewę Kopacz i PO

Niedziela, 15 listopada 2015

Zły czas na "bombowy weekend"

Sobota, 14 listopada 2015

Piękne zachowanie prezydenta Andrzeja Dudy

Piątek, 13 listopada 2015

11 Listopada w Wadowicach bez burmistrza

Czwartek, 12 listopada 2015

Konieczne porządki na cmentarzach

Środa, 11 listopada 2015

Wielkie słowa i wielka radość

Wtorek, 10 listopada 2015

Po staremu, ale jak długo?

Poniedziałek, 9 listopada 2015

Marszałek Morawiecki

Niedziela, 8 listopada 2015

Rozliczyć zdrajców Polski choćby tylko symbolicznie

Sobota, 7 listopada 2015

Błazen już nie kieruje PSL

Piątek, 6 listopada 2015

Powązki nie dla zdrajców Polski

Piątek, 6 listopada 2015

Umarł kolejny człowiek Moskwy w Polsce

Czwartek, 5 listopada 2015

Uniewinnieni za protest przeciw pomnikowi Armii Czerwonej

Środa, 4 listopada 2015

Czy PSL zmieni koalicjanta w sejmikach wojewódzkich?

Wtorek, 3 listopada 2015

Gowin do wszystkiego

Poniedziałek, 2 listopada 2015

Zaduszkowe przysmaki

Niedziela, 1 listopada 2015

Uwolnić Zaduszki

Sobota, 31 października 2015

Łódź obrażona na Lindę

Piątek, 30 października 2015

Zwycięstwo Polski nad "tym krajem"

Czwartek, 29 października 2015

Niech polskie trunki trafią na prezydencki stół

Środa, 28 października 2015

Podwójna porażka Nowackiej

Wtorek, 27 października 2015

"Misiek" kompletnie odleciał

Poniedziałek, 26 października 2015

Czy w Nysie będzie rondo Żołnierzy Wyklętych?

Niedziela, 25 października 2015

"Chytry Jastrząb" odszedł na Wieczną Wartę

Sobota, 24 października 2015

"Lewy" nielegalnie pił szampana

Piątek, 23 października 2015

Co mógłby odpowiedzieć Kaczyński Piechocińskiemu?

Czwartek, 22 października 2015

Petru obraził Morawieckiego

Środa, 21 października 2015

Schetyna wraca do gry

Wtorek, 20 października 2015

Nuuuuuda

Poniedziałek, 19 października 2015

Prezydent Duda myśli o uhonorowaniu płk. Kuklińskiego

Niedziela, 18 października 2015

Czy Kuźniar to jeszcze dziennikarz?

Sobota, 17 października 2015

Kontrowersyjny chór

Piątek, 16 października 2015

Ukraińskie znieważanie Polski

Czwartek, 15 października 2015

Głupiutka aktoreczka znieważyła pomnik bohaterów Polski Podziemnej

Środa, 14 października 2015

A Korwin-Mikke swoje

Wtorek, 13 października 2015

Do Krakowa wrócą plantowi

Poniedziałek, 12 października 2015

Prezydent RP odmówił występu u błazna

Niedziela, 11 października 2015

Sejmowa hańba

Sobota, 10 października 2015

Żona gen. Kiszczaka: mój mąż to bohater

Piątek, 9 października 2015

Odznaczeniowy skandal

Czwartek, 8 października 2015

Dorwali Macierewicza i triumfują

Środa, 7 października 2015

Kolejny zbrodniarz spoczął na Powązkach

Wtorek, 6 października 2015

Idziemy na pole

Poniedziałek, 5 października 2015

"Gazeta Wyborcza" przeciw patriotyzmowi

Niedziela, 4 października 2015

Chciał zaszkodzić, a pomógł

Sobota, 3 października 2015

Caryca obciachu i król żenady

Piątek, 2 października 2015

Grube niedźwiedzie

Czwartek, 1 października 2015

Kim jest płk Olkowicz?

Środa, 30 września 2015

Wspólny sukces całej Polski

Wtorek, 29 września 2015

Pilot i sztywne łącze

Poniedziałek, 28 września 2015

Jacht płk. Kuklińskiego zacumował w Polsce

Niedziela, 27 września 2015

Karygodny wybryk ambasadora, czy przemyślana strategia Kremla?

Sobota, 26 września 2015

Pieniądze dla wyborców

Piątek, 25 września 2015

Całkowity rozstrój

Czwartek, 24 września 2015

Małopolska pomaga uchodźcom, ale ukraińskim

Czwartek, 24 września 2015

Grube niedźwiedzie

Środa, 23 września 2015

Czy poznamy prawdę o okolicznościach śmierci ks. Popiełuszki?

Wtorek, 22 września 2015

Nader wymagający imigrant

Poniedziałek, 21 września 2015

Kosztowny kaprys Berlusconiego

Niedziela, 20 września 2015

Jak najdalej od Komorowskiego

Sobota, 19 września 2015

Czy prezydent Poroszenko straci Order Orła Białego?

Piątek, 18 września 2015

Prezydent Duda u jednego z "chłopców silnych jak stal"

Czwartek, 17 września 2015

I on chciał kierować Muzeum AK!

Środa, 16 września 2015

Pomnik płk. Kuklińskiego w Gdyni

Wtorek, 15 września 2015

Legioniści dla Polaków z Donbasu

Poniedziałek, 14 września 2015

Arabowie ważniejsi od Polaków?

Niedziela, 13 września 2015

Kopacz śladem Komorowskiego

Sobota, 12 września 2015

Niech się boją muzułmanie

Piątek, 11 września 2015

Jak to pogodzić?

Czwartek, 10 września 2015

Krynicki szok

Środa, 9 września 2015

I po delikatesach "Hawełki"

Wtorek, 8 września 2015

O rtm. Pileckim po japońsku

Poniedziałek, 7 września 2015

Wzorowa troska o pasażerów

Poniedziałek, 7 września 2015

LWP to nie ZOMO

Niedziela, 6 września 2015

Nadzieja na męczeństwo?

Sobota, 5 września 2015

Strachliwy Borusewicz

Piątek, 4 września 2015

O uhonorowanie płk. Kuklińskiego

Czwartek, 3 września 2015

Homo nie wiadomo

Środa, 2 września 2015

Czy kurtyna wodna może być antysemicka?

Wtorek, 1 września 2015

Dyplomatyczne gierki

Poniedziałek, 31 sierpnia 2015

Polska nić Ariadny

Niedziela, 30 sierpnia 2015

Kieszonkowcy w krakowskiej bazylice Mariackiej

Środa, 26 sierpnia 2015

Bardzo przyjazny Kraków

Wtorek, 25 sierpnia 2015

Wawelskie osuwisko

Poniedziałek, 24 sierpnia 2015

Sowiecki pomnik rozebrany nielegalnie

Niedziela, 23 sierpnia 2015

Gdzie Paryż, gdzie Krym, a gdzie Korwin-Mikke?

Sobota, 22 sierpnia 2015

Żenujące gry referendalne

Piątek, 21 sierpnia 2015

Z ciężką chorobą do parlamentu?

Czwartek, 20 sierpnia 2015

Pogrzeb żołnierzy Armii Czerwonej w Nowym Sączu

Czwartek, 20 sierpnia 2015

Pomnikowe wyroki

Środa, 19 sierpnia 2015

W trosce o przyszłość Muzeum AK

Wtorek, 18 sierpnia 2015

Armia nasza jest zwycięska?

Poniedziałek, 17 sierpnia 2015

Ks. Sowa rządzi "Rzeczpospolitą"?

Sobota, 15 sierpnia 2015

Czy prezydent Duda uhonoruje płk. Kuklińskiego?

Piątek, 14 sierpnia 2015

Brytyjski żebrak w Krakowie

Czwartek, 13 sierpnia 2015

Niepokoje wokół krakowskiego Muzeum AK

Środa, 12 sierpnia 2015

Błazeński advocatus diaboli

Wtorek, 11 sierpnia 2015

Prezydent Duda w szeregach "Kadrówki"

Poniedziałek, 10 sierpnia 2015

Ustawy ważniejsze od hołdów

Niedziela, 9 sierpnia 2015

Kościół musi mówić jednym głosem

Sobota, 8 sierpnia 2015

Jak nie przegrać z patosem?

Piątek, 7 sierpnia 2015

Jest lato, to musi być upał

Czwartek, 6 sierpnia 2015

Kiedy nie wypada buczeć?

Środa, 5 sierpnia 2015

Prezydent, który nie trafił na swój czas

Wtorek, 4 sierpnia 2015

Wyczekiwany pierwszy gest prezydenta Dudy

Wtorek, 4 sierpnia 2015

Prezydencka komunia

Poniedziałek, 3 sierpnia 2015

Woodstock po polsku

Niedziela, 2 sierpnia 2015

Czują, że już ich nie ma

Sobota, 1 sierpnia 2015

Defetestyczne nastroje w Platformie Obywatelskiej

Piątek, 31 lipca 2015

Przesadnie otwarta PO

Czwartek, 30 lipca 2015

Rządowe meble jeżdżą po kraju

Środa, 29 lipca 2015

Uwaga, politycy atakują

Wtorek, 28 lipca 2015

Atak na SKOK-i ostatnią szansą PO

Poniedziałek, 27 lipca 2015

Patriotyczne wyzwania dla prezydenta Dudy

Niedziela, 26 lipca 2015

Park przesiąknięty polskością

Sobota, 25 lipca 2015

Miłośnicy Stalina odrzucili Zofię Romaszewską

Piątek, 24 lipca 2015

Czekam na gen. Kiszczaka

Czwartek, 23 lipca 2015

Czy Hanna Gronkiewicz-Waltz zostanie ukarana?

Środa, 22 lipca 2015

Prezydencie, pozostań harcerzem!

Wtorek, 21 lipca 2015

Do miłośników sowieckich reliktów

Poniedziałek, 20 lipca 2015

A4 im. Żołnierzy Wyklętych czy Niezłomnych?

Niedziela, 19 lipca 2015

Zburzyć Pałac Kultury i Nauki!

Sobota, 18 lipca 2015

75-lecie londyńskiego "Ogniska Polskiego"

Sobota, 18 lipca 2015

Polonia w sprawie "Łączki" i Panteonu Narodowego

Piątek, 17 lipca 2015

Komuna wiecznie żywa

Czwartek, 16 lipca 2015

Kto wygrał pod Grunwaldem?

Środa, 15 lipca 2015

Systematycznie upokarzany Piechociński

Wtorek, 14 lipca 2015

Nowa flaga na polskiej Mogile Mogił

Poniedziałek, 13 lipca 2015

Zerwali flagę z kopca Piłsudskiego

Niedziela, 12 lipca 2015

Minister "oddalił" pytanie dziennikarki

Niedziela, 12 lipca 2015

Rosjanie bronią pomnika kata Armii Krajowej

Sobota, 11 lipca 2015

Nowy Sącz bez sowieckiego pomnika

Piątek, 10 lipca 2015

Kolejna gafa prezydenta Komorowskiego

Czwartek, 9 lipca 2015

Korwin-Mikke przeciwko Polsce

Środa, 8 lipca 2015

Dopięliśmy swego!

Wtorek, 7 lipca 2015

Starania IPN o odtajenienie dokumentów płk. Kuklińskiego

Poniedziałek, 6 lipca 2015

Mistrzowie obciachu

Niedziela, 5 lipca 2015

Perfekcyjna Szydło

Sobota, 4 lipca 2015

Natychmiast wstrzymać budowę Panteonu Narodowego na Powązkach!

Piątek, 3 lipca 2015

Kaczyński w otoczeniu lizusów

Czwartek, 2 lipca 2015

POKiN w sprawie zmiany dyrektora Muzeum AK

Środa, 1 lipca 2015

Na co czeka prezydent Komorowski?

Wtorek, 30 czerwca 2015

Pokaz polskiego wieśniactwa w Tunezji

Poniedziałek, 29 czerwca 2015

Dlaczego islam tak łatwo zwycięża?

Niedziela, 28 czerwca 2015

Wykolejony pociąg PO

Sobota, 27 czerwca 2015

Amerykańska wizja Auschwitz

Piątek, 26 czerwca 2015

Usuńcie wreszcie sowieckie relikty z Polski!

Czwartek, 25 czerwca 2015

Siemoniak chce, ale nie może

Środa, 24 czerwca 2015

Zbezczeszczone zwłoki Prezydenta RP

Wtorek, 23 czerwca 2015

Ograniczona samodzielność premiera

Poniedziałek, 22 czerwca 2015

Pendolino i ciuchcia

Niedziela, 21 czerwca 2015

Możliwa dwuetapowa degradacja gen. Kiszczaka

Sobota, 20 czerwca 2015

Nie przesadzajmy z młodością

Piątek, 19 czerwca 2015

Dajcie sobie na wstrzymanie

Piątek, 19 czerwca 2015

Kopacz zawiodła Tuska

Czwartek, 18 czerwca 2015

Po co pomnik Grassa w Gdańsku?

Środa, 17 czerwca 2015

Prezydent wszystkich wyznań

Wtorek, 16 czerwca 2015

Szkoda Zycha

Wtorek, 16 czerwca 2015

Praca nie może być katorgą

Poniedziałek, 15 czerwca 2015

Ścigać za "polskie obozy zagłady"

Niedziela, 14 czerwca 2015

W stulecie Rokitny

Sobota, 13 czerwca 2015

Gawkowski i Szekspir

Piątek, 12 czerwca 2015

Czy Duda zakończy wojnę polsko-polską?

Piątek, 12 czerwca 2015

Piechociński całkowicie zmarginalizowany

Czwartek, 11 czerwca 2015

Dla premier Kopacz liczą się tylko wyborcy PO

Środa, 10 czerwca 2015

Schetyna ostatnią szansą i nadzieją PO

Wtorek, 9 czerwca 2015

Uniewinnieni patrioci

Wtorek, 9 czerwca 2015

Prezydent Duda nijaki czy groźny?

Poniedziałek, 8 czerwca 2015

Wielka gra prezesa PiS

Niedziela, 7 czerwca 2015

Prezydent a Kościół

Sobota, 6 czerwca 2015

Polityka historyczna prezydenta Dudy

Piątek, 5 czerwca 2015

Czas na odtajnienie dokumentów przekazanych CIA przez płk. Kuklińskiego

Czwartek, 4 czerwca 2015

Niereformowalni POpaprańcy

Środa, 3 czerwca 2015

Czy w PiS posłuchają przestrogi Piłsudskiego?

Środa, 3 czerwca 2015

Ratuj się, kto może!

Wtorek, 2 czerwca 2015

Kto stanie za Kukizem?

Poniedziałek, 1 czerwca 2015

Rozchwiana Platforma

Niedziela, 31 maja 2015

Zbigniew Ziobro smutną ma twarz

Sobota, 30 maja 2015

O co chodzi z trzecią turą wyborów?

Piątek, 29 maja 2015

Komorowski wyrzucony z sań

Czwartek, 28 maja 2015

Trotylem w nowego prezydenta

Środa, 27 maja 2015

Kto kogo poparł i dlaczego?

Środa, 27 maja 2015

Komorowski to nie PO?

Poniedziałek, 25 maja 2015

Kukiz na horyzoncie

Niedziela, 24 maja 2015

Czy wyborcza nienawiść wygaśnie?

Sobota, 23 maja 2015

Polacy, nic się nie stanie!

Piątek, 22 maja 2015

Kogo popierają komunistyczni kaci, a kogo dzieci ich ofiar?

Piątek, 22 maja 2015

Kali zapisać się do PO

Piątek, 22 maja 2015

Stateczny wuj i swawolny kuzyn

Czwartek, 21 maja 2015

Czy Kukiz policzy swoją armię 24 maja?

Środa, 20 maja 2015

Dlaczego Kaczyński zdecydowanie nie popiera Dudy?

Środa, 20 maja 2015

Wyborcza sinusoida

Wtorek, 19 maja 2015

Głowa państwa na kanapie u skandalisty

Poniedziałek, 18 maja 2015

Nieznaczny triumf Komorowskiego

Niedziela, 17 maja 2015

Czy świetny kandydat będzie dobrym prezydentem?

Sobota, 16 maja 2015

Obciachowy kandydat

Piątek, 15 maja 2015

Czy Duda może zaszkodzić swojej partii?

Piątek, 15 maja 2015

Kim jest dla Pana płk Kukliński, czym była PRL?

Czwartek, 14 maja 2015

Ekstraklasa polityczna i niższe ligi

Środa, 13 maja 2015

Polska flaga zawisła na kopcu Piłsudskiego

Wtorek, 12 maja 2015

Kogo tak naprawdę obchodzą JOW-y?

Poniedziałek, 11 maja 2015

Co zrobi Kukiz, co myśli Kaczyński?

Niedziela, 10 maja 2015

Zakazana jagnięcina

Sobota, 9 maja 2015

Koncertowy wieczór wyborczy

Piątek, 8 maja 2015

Jak nie dać się oszukać przy urnie?

Czwartek, 7 maja 2015

Jak skutecznie uprawiać politykę historyczną?

Czwartek, 7 maja 2015

Co świętujemy 8 maja?

Środa, 6 maja 2015

Kim jest dla Pana(i) płk Kukliński?

Wtorek, 5 maja 2015

Diabelska fryzura

Poniedziałek, 4 maja 2015

Pomnikowi sąsiedzi

Poniedziałek, 4 maja 2015

"Flaga nad Wawelem - dziękujemy"

Niedziela, 3 maja 2015

Nie ma dobrych ani złych przyjaciół

Piątek, 24 kwietnia 2015

Apel POKiN o uchwalenie ustawy o usunięciu reliktów komunistycznych

Czwartek, 23 kwietnia 2015

W czym sierp i młot są lepsze od symbolu SS?

Środa, 22 kwietnia 2015

"Gloria Artis" dla wielkiego filozofa

Środa, 22 kwietnia 2015

Historyczna zmiana w TMHiZK

Poniedziałek, 20 kwietnia 2015

Narciarzu, uważaj na świstaki!

Niedziela, 19 kwietnia 2015

Tęczowa zebra

Niedziela, 19 kwietnia 2015

Belferskie nawyki starosty

Sobota, 18 kwietnia 2015

Rekordowy dowód miłości

Piątek, 17 kwietnia 2015

"Raport Witolda" może być czytany w liceach

Czwartek, 16 kwietnia 2015

Gabinet Biedronia bez portretu papieża Polaka

Środa, 15 kwietnia 2015

Skandaliczny wybryk redakcji "Tygodnika Powszechnego"

Środa, 15 kwietnia 2015

Dzwon Zygmunt

Wtorek, 14 kwietnia 2015

Biało-czerwona flaga nie zawiśnie na Wawelu

Wtorek, 14 kwietnia 2015

Rocznicowa wpadka Dudy

Poniedziałek, 13 kwietnia 2015

Krypta i krzyż

Niedziela, 12 kwietnia 2015

"Jak trwoga, to do Boga"

Piątek, 10 kwietnia 2015

Nie wpuścić "Nocnych Wilków Putina do Polski!

Czwartek, 9 kwietnia 2015

Internetowa zachęta do lektury

Czwartek, 9 kwietnia 2015

Wiosenni piromani w akcji

Środa, 8 kwietnia 2015

Kuponowe uzależnienie

Wtorek, 7 kwietnia 2015

W którym miejscu hymn Gwardii Ludowej jest pacyfistyczny?

Poniedziałek, 6 kwietnia 2015

Wielkanocna szopka

Niedziela, 5 kwietnia 2015

Wielkanocny atak prof. Senyszyn na kard. Dziwisza

Sobota, 4 kwietnia 2015

Podziemna Droga Krzyżowa

Piątek, 3 kwietnia 2015

Bożonarodzeniowe pudło na Wielkanoc

Czwartek, 2 kwietnia 2015

Cracovia pany!

Czwartek, 2 kwietnia 2015

Oświetlą krzyż, ale dyskretnie

Środa, 1 kwietnia 2015

Będą ekshumacje czerwonoarmistów w Małopolsce

Wtorek, 31 marca 2015

Ziobro przesadził

Wtorek, 31 marca 2015

Kiedy nastąpi ekshumacja czerwonoarmistów w Nowym Sączu?

Poniedziałek, 30 marca 2015

A kto zapłaci za PRL?

Niedziela, 29 marca 2015

Piromani w akcji

Niedziela, 29 marca 2015

Czy w Soczi ponownie stanie pomnik Stalina?

Sobota, 28 marca 2015

Ambasadorski wykład odwołany

Piątek, 27 marca 2015

W sprawie ewentualnej beatyfikacji Pileckiego

Czwartek, 26 marca 2015

Marszałek Małopolski wspomoże budowę pomnika płk. Kuklińskiego

Środa, 25 marca 2015

Rosyjska racja stanu na UJ

Wtorek, 24 marca 2015

Bardzo towarzyska agroturystyka

Niedziela, 22 marca 2015

Przyczółek na Oleandrach

Niedziela, 22 marca 2015

Pijani białoruscy kierowcy bez samochodów

Piątek, 13 marca 2015

Dzieci trzeba chronić przed polityką

Czwartek, 12 marca 2015

Co ogoli sobie Grodzka?

Czwartek, 12 marca 2015

W telewizji nie ma audycji

Środa, 11 marca 2015

Czy "Raport Witolda" trafi na listę lektur szkolnych?

Wtorek, 10 marca 2015

Czy Senyszyn stanie przed sądem za znieważenie Żołnierzy Niezłomnych?

Poniedziałek, 9 marca 2015

Palikot popełnia polityczne samobójstwo

Niedziela, 8 marca 2015

Senyszyn znowu znieważyła bohaterów narodowych

Sobota, 7 marca 2015

Wesoły doradca

Piątek, 6 marca 2015

Zdrajca kandydatem na bohatera

Piątek, 6 marca 2015

Prof. Żaryn o patriotycznej oprawie meczu Legii

Czwartek, 5 marca 2015

Ukarani za pamięć o bohaterach

Środa, 4 marca 2015

Czy gen. Koziej to gruppenführer lub parteigenosse?

Wtorek, 3 marca 2015

Kibice w hołdzie Żołnierzom Niezłomnym

Poniedziałek, 2 marca 2015

Plaga plagiatów

Niedziela, 1 marca 2015

Rosjanie bronią sowieckich pomników

Sobota, 28 lutego 2015

Skrzydlate słowa dyrektora Programu I Polskiego Radia

Piątek, 27 lutego 2015

Standardowe rosyjskie kłamstwa historyczne

Piątek, 27 lutego 2015

Bronislaw czy Bronek?

Czwartek, 26 lutego 2015

Amerykanie nawini jak dzieci we mgle

Środa, 25 lutego 2015

Kompromitacja dziennikarza Polskiego Radia

Środa, 25 lutego 2015

Wyborcza ofensywa kobiet

Poniedziałek, 23 lutego 2015

Zagubiony, bezwolny, mierny i mizerny "król Europy"

Niedziela, 22 lutego 2015

"Dłoń z dłonią wiąż"

Sobota, 21 lutego 2015

Dom za butelkę wódki

Piątek, 20 lutego 2015

O korzyściach z ulicznych protestów

Czwartek, 19 lutego 2015

Oryginalne zaproszenie na wystawę o Żołnierzach Niezłomnych

Środa, 18 lutego 2015

Szczuka podąża śladem Urbana

Wtorek, 17 lutego 2015

Z Kolskiej do Belewederu

Poniedziałek, 16 lutego 2015

Prezydenci miast dla Prezydenta RP

Poniedziałek, 16 lutego 2015

Bezsensowna głodówka w Parlamencie Europejskim

Niedziela, 15 lutego 2015

Niemrawi kandydaci z drugiego szeregu

Sobota, 14 lutego 2015

Papież Franciszek wsparł Krzysztofa Globisza

Piątek, 13 lutego 2015

Umorzona sprawa nieletniego patrioty

Czwartek, 12 lutego 2015

Komorowski na rozdrożu

Środa, 11 lutego 2015

Co sądzą kandydaci na Prezydenta RP o sądzeniu nieletniego patrioty?

Środa, 11 lutego 2015

Dziennikarskie niechlujstwo językowe

Wtorek, 10 lutego 2015

Policyjna ochrona dla nastolatki plującej na groby i dla jej rodziny

Poniedziałek, 9 lutego 2015

Nowosądecki sąd przeciw nieletniemu patriocie

Niedziela, 8 lutego 2015

Cmentarni wandale w rękach policji

Sobota, 7 lutego 2015

Prośba o wsparcie budowy pomnika AK w Krakowie

Sobota, 7 lutego 2015

Jak najszybciej złapać i przykładnie ukarać moralną troglodytkę

Czwartek, 5 lutego 2015

"Czerwone maki" bliżej Polski

Czwartek, 5 lutego 2015

Budujemy pomnik płk. Kuklińskiego w Krakowie

Środa, 4 lutego 2015

Czy Michał Kamiński połknie własny język?

Poniedziałek, 2 lutego 2015

Niezbyt mądra papieska kopcomania

Niedziela, 1 lutego 2015

Powiało Gombrowiczem

Sobota, 31 stycznia 2015

Kiedy przyjmować ordery?

Sobota, 31 stycznia 2015

W sprawie flagi nad Wawelem

Piątek, 30 stycznia 2015

Afropolski chłop

Czwartek, 29 stycznia 2015

Czy Prezydent RP przeprosi rodzinę bohatera narodowego?

Czwartek, 29 stycznia 2015

Złowieszcza godzina

Wtorek, 27 stycznia 2015

Uroczystości w Auschwitz-Birkenau bez Zofii Pileckiej

Niedziela, 25 stycznia 2015

Wyzwolili czy weszli?

Sobota, 24 stycznia 2015

Maturalny proces

Piątek, 23 stycznia 2015

Poszukiwane pamiątki i wspomnienia związane z WiN

Czwartek, 22 stycznia 2015

Historycznie błędnie, politycznie nieodpowiedzialnie

Czwartek, 22 stycznia 2015

Filantropi i chytrus w samorządach

Środa, 21 stycznia 2015

Czy papież Franciszek wpadnie do Wadowic i Kalwarii?

Wtorek, 20 stycznia 2015

Utajniona przeszłość Zygmunta Baumana

Poniedziałek, 19 stycznia 2015

Smakosze rydzów żegnają Oleksego

Poniedziałek, 19 stycznia 2015

"Dlaczego ogórek nie śpiewa?"

Niedziela, 18 stycznia 2015

Z pamiętnika krakowianina

Sobota, 17 stycznia 2015

Niech polska flaga na stałe zawiśnie nad Wawelem

Czwartek, 15 stycznia 2015

Kto ma pierwszeństwo na nartostradzie?

Środa, 14 stycznia 2015

Seksistowskie poczynania premier Kopacz

Poniedziałek, 12 stycznia 2015

Kiedy Duda wreszcie ruszy do walki o prezydenturę?

Niedziela, 11 stycznia 2015

Napieralski łkał na wizji

Sobota, 10 stycznia 2015

Niewinne zabawy czy groźne gender?

Sobota, 10 stycznia 2015

Po co bić się w piersi za nieswoje winy?

Sobota, 10 stycznia 2015

Miła twarz zamiast wytrawnego polityka

Piątek, 9 stycznia 2015

Młodzi, sympatyczni, z drugiej linii

Czwartek, 8 stycznia 2015

Skandaliczny brak dziennikarskiej solidarności

Środa, 7 stycznia 2015

III Rzeczpospolita zapomniała o rodakach zza wschodnich granic

Wtorek, 6 stycznia 2015

Komunistyczni generałowie hołubieni przez III Rzeczpospolitą

Poniedziałek, 5 stycznia 2015

Zatrute językowe owoce komunistycznej propagandy

Niedziela, 4 stycznia 2015

Najwyższy czas na wprowadzenie ubezpieczenia górskiego

Sobota, 3 stycznia 2015

Podwójny falstart TVP w Nowym Roku

Piątek, 2 stycznia 2015

Zakazana flaga państwowa

Piątek, 2 stycznia 2015

Czy któraś szkoła przyjmie imię płk. Kuklińskiego?

Czwartek, 1 stycznia 2015

III RP w pigułce

Środa, 31 grudnia 2014

Demostenes z PSL

Wtorek, 30 grudnia 2014

Co jest dobre, a co złe dla Polski?

Poniedziałek, 29 grudnia 2014

Kto pójdzie do piekła?

Poniedziałek, 29 grudnia 2014

Kompromitacja kolejnego członka rządu Ewy Kopacz

Niedziela, 28 grudnia 2014

Ali Agca nie strzelał do papieża?

Sobota, 27 grudnia 2014

Pełnomocnicy zamiast komisji

Piątek, 26 grudnia 2014

Jezus w lodówce

Czwartek, 25 grudnia 2014

Dobre rady na choince

Środa, 24 grudnia 2014

Pytanie do władz PSL

Wtorek, 23 grudnia 2014

Zlikwidować haniebne święto!

Poniedziałek, 22 grudnia 2014

Prof. Chodakiewicz liczy na kontrrewolucję

Sobota, 20 grudnia 2014

Gen. Kiszczak ostrzega

Piątek, 19 grudnia 2014

Dekret Bieruta o święcie "zwycięstwa" nadal obowiązuje

Czwartek, 18 grudnia 2014

Sejm to nie restauracja

Środa, 17 grudnia 2014

Z szablą na żonę

Środa, 17 grudnia 2014

Szwarc, mydło, powidło i chińskie pluszaki w Sukiennicach

Wtorek, 16 grudnia 2014

Harcerska służba wyklucza ordery

Wtorek, 16 grudnia 2014

Monitoring w parku Jordana

Poniedziałek, 15 grudnia 2014

Wszyscy walczyli o Polskę, a nikt jej nie zdradzał?

Niedziela, 14 grudnia 2014

Wyautowani Gowin i Ziobro

Sobota, 13 grudnia 2014

Pułkownik Kukliński a stan wojenny

Piątek, 12 grudnia 2014

Zdany egzamin przez Kwaśniewskiego i Millera

Czwartek, 11 grudnia 2014

Pomnik płk. Kuklińskiego w Krakowie coraz bliżej realizacji

Czwartek, 11 grudnia 2014

Nieskuteczna CIA, skompromitowane polskie władze

Środa, 10 grudnia 2014

Gdzie mieszka Święty Mikołaj?

Wtorek, 9 grudnia 2014

W nocy z 12 na 13 grudnia trzeba iść pod dom Kiszczaka

Poniedziałek, 8 grudnia 2014

Brak asysty wojskowej na pogrzebie Świtonia

Poniedziałek, 8 grudnia 2014

Stanowisko POKiN w sprawie wyborów samorządowych

Poniedziałek, 8 grudnia 2014

Skandaliczna mowa pogrzebowa minister Omilianowskiej

Niedziela, 7 grudnia 2014

Mastalerek zachował się nie fair wobec Girzyńskiego

Piątek, 5 grudnia 2014

Mikulski równy Świtoniowi?

Czwartek, 4 grudnia 2014

Krakowskim targiem

Środa, 3 grudnia 2014

Minuta ciszy w Sejmie dla J-23?

Środa, 3 grudnia 2014

Młodzież chętna do obrony granic

Wtorek, 2 grudnia 2014

Zlikwidować czy wykorzystać pomnik Armii Czerwonej w Nowym Sączu?

Poniedziałek, 1 grudnia 2014

Kto przegrał wybory?

Niedziela, 30 listopada 2014

Zespół koordynacyjny d/s dekomunizacji

Sobota, 29 listopada 2014

Apel POKiN do kombatantów

Piątek, 28 listopada 2014

Nie wie lewica, co czyni prawica

Piątek, 28 listopada 2014

Może i autorytet, ale na pewno nie profesor

Czwartek, 27 listopada 2014

Sepioł przeprosił Kracika, ale nie w mediach

Środa, 26 listopada 2014

Kto powiesił Putina i Miedwiediewa na UJ?

Środa, 26 listopada 2014

Chamski atak na kolegę z partii

Wtorek, 25 listopada 2014

Wartości moralne i taktyka polityczna

Poniedziałek, 24 listopada 2014

Co ma rocznica stanu wojennego do wyborów samorządowych?

Niedziela, 23 listopada 2014

Gronkiewicz-Waltz przeciw dziennikarzom

Piątek, 21 listopada 2014

Odlot Żakowskiego

Czwartek, 20 listopada 2014

O ważnej różnicy między listą a kartą wyborczą

Środa, 19 listopada 2014

Czy Polacy pójdą jeszcze na wybory?

Wtorek, 18 listopada 2014

PO wcale nie przegrała

Poniedziałek, 17 listopada 2014

"Przeszkolenie kamerzystów" nadal aktualne

Niedziela, 16 listopada 2014

Zmarła druga córka Komendanta

Piątek, 14 listopada 2014

Sowiecki zbrodniarz uhonorowany przez Polskie Radio

Czwartek, 13 listopada 2014

Czy dziennikarze zatęsknią za Hofmanem?

Środa, 12 listopada 2014

Kaczyński zwycięzca

Wtorek, 11 listopada 2014

Wyrzuceni bez prawa do obrony

Sobota, 8 listopada 2014

Ostra nota ambasady Rosji w Warszawie do polskiego MSZ

Piątek, 7 listopada 2014

Bezgraniczna szczerość kandydata

Czwartek, 6 listopada 2014

Rosyjska gazeta o nowosądeckim pomniku Armii Czerwonej

Środa, 5 listopada 2014

Nowosądecki pomnik Armii Czerwonej już bez sowieckich symboli

Wtorek, 4 listopada 2014

Rozmowy o rozmowach

Poniedziałek, 3 listopada 2014

Czym gen. Jaruzelski zachwycił Wiadomości TVP?

Poniedziałek, 3 listopada 2014

Akcyjna hojność Polaków

Niedziela, 2 listopada 2014

Chrześcijańskiej duszy niestraszna pogańska dynia

Piątek, 31 października 2014

Narkotykowe drożdżówki

Piątek, 31 października 2014

Smok Wawelski wesprze WOŚP

Czwartek, 30 października 2014

Uciekinierzy z parlamentu

Czwartek, 30 października 2014

A dlaczego nie ma Piechocińskiego?

Środa, 29 października 2014

Pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej stanie w Krakowie?

Wtorek, 28 października 2014

Niech zbrodniarze nie zaznają spokoju

Wtorek, 28 października 2014

Kim jest ten Piechociński?

Niedziela, 26 października 2014

Dyplomatołek usunął w cień frajera

Piątek, 24 października 2014

Pomnik smoleński zamiast "Czterech śpiących"?

Środa, 22 października 2014

Jak profesor z profesorem

Wtorek, 21 października 2014

Moda na ebolę

Poniedziałek, 20 października 2014

Słuszna decyzja ministra Siemoniaka

Poniedziałek, 20 października 2014

Czy Polska graniczy z Wietnamem?

Sobota, 18 października 2014

Plagiat o plagiacie

Piątek, 17 października 2014

Pogrzeby komunistycznych prominentów według nowych zasad

Czwartek, 16 października 2014

Rosyjska bezczelność nie ma granic

Środa, 15 października 2014

Czy prof. Hartman powinien nadal pracować na UJ?

Wtorek, 14 października 2014

Konsekwencje wczorajszego skandalu w Koszalinie

Poniedziałek, 13 października 2014

Wojskowe honory dla prokuratora, który oskarżał "Inkę"

Poniedziałek, 13 października 2014

Rosjanie nie przestrzegają umowy

Niedziela, 12 października 2014

Minister Schetyna odpowiedział Rosjanom

Sobota, 11 października 2014

Milczenie, które jest porażką

Piątek, 10 października 2014

Fuszara i Hartman w spadającej windzie

Środa, 8 października 2014

Czy polski rząd zareaguje na skandaliczny przejaw rosyjskiej buty?

Wtorek, 7 października 2014

Kto w Krakowie nie lubi studentów?

Poniedziałek, 6 października 2014

Pamięci niezłomnego "Jaworzniaka" Stanisława Palczewskiego

Niedziela, 5 października 2014

Hipokryzja i relatywizm władz "Strzelca"-OSW

Czwartek, 2 października 2014

Wnioski do prokuratury po sobotniej manifestacji w Nowym Sączu

Środa, 1 października 2014

Rosjanie rządzą w Szczecinie

Poniedziałek, 29 września 2014

Druh prezydent Ryszard Kaczorowski

Poniedziałek, 29 września 2014

Dobra szkoła prawych Polaków

Niedziela, 21 września 2014

Wytrawny dziennikarz w szoku

Niedziela, 21 września 2014

Niefrasobliwość krakowskiego PiS

Czwartek, 18 września 2014

Włodzimierz Lenin o Ewie Kopacz

Wtorek, 16 września 2014

Powietrzna zemsta Rosjan na Polakach

Niedziela, 14 września 2014

Ekshumacja czerwonoarmistów w Nowym Sączu na wiosnę przyszłego roku

Sobota, 13 września 2014

Krakowska Platforma Obywatelska w szoku

Piątek, 12 września 2014

Politycy wygonili piłkarzy z boiska

Piątek, 12 września 2014

Tusk wygwizdany przez kibiców

Czwartek, 11 września 2014

Prof. Andrzej Nowak kandydatem na prezydenta RP?

Czwartek, 11 września 2014

Twitterowa niefrasobliwość polityków

Środa, 10 września 2014

Sensacyjny kandydat PiS na prezydenta Krakowa

Środa, 10 września 2014

Jak karać szybko, mądrze i skutecznie?

Wtorek, 9 września 2014

Cygańscy piłkarze ostro faulują

Poniedziałek, 8 września 2014

"Czterej śpiący" nie wrócą na pl. Wileński?

Poniedziałek, 8 września 2014

Drony wyśledzą rzadką roślinę

Poniedziałek, 8 września 2014

Dlaczego Putin nie zaatakuje nas bronią nuklearną?

Niedziela, 7 września 2014

Polskie media w niemieckich rękach

Sobota, 6 września 2014

Nie było "rządu londyńskiego"

Piątek, 5 września 2014

Ukarana za dobry uczynek

Piątek, 5 września 2014

Tramwajowe zawalidrogi

Czwartek, 4 września 2014

Krakowscy "Pogromcy Bazgrołów" w akcji

Czwartek, 4 września 2014

Makabryczny konkurs Malaysia Airlines

Środa, 3 września 2014

Poważne wsparcie dla góralskich fiakrów

Środa, 3 września 2014

WIelki siatkarz trafnie podsumował Polsat

Poniedziałek, 1 września 2014

Białystok chce być pod bronią

Sobota, 30 sierpnia 2014

Poszukiwanie sponsora dla Kraków Areny z seksualnym podtekstem

Sobota, 30 sierpnia 2014

Wielkość sprowadzana do miałkości

Piątek, 29 sierpnia 2014

Czterej bracia w służbie Polsce

Czwartek, 28 sierpnia 2014

Miłośnicy kata Armii Krajowej bez prawa do herbu Krakowa

Czwartek, 28 sierpnia 2014

Zagubiony w polityce Piechociński

Środa, 27 sierpnia 2014

Absurdalny zakaz występów

Wtorek, 26 sierpnia 2014

Złapać sprawców i pogratulować im

Niedziela, 24 sierpnia 2014

Ukarany za pedała

Sobota, 23 sierpnia 2014

Śpiewem wspomogą ukraińskich żołnierzy

Piątek, 22 sierpnia 2014

Prezydent Gdańska w roli cenzora

Czwartek, 21 sierpnia 2014

Usechł prezydencki "dąb wolności"

Środa, 20 sierpnia 2014

Ukarany za heroizm

Wtorek, 19 sierpnia 2014

"Czterej śpiący" gotowi do powrotu

Wtorek, 19 sierpnia 2014

Krakowianie chcą pomnika Lea

Poniedziałek, 18 sierpnia 2014

Zamiast ogniska płonie tęcza

Niedziela, 17 sierpnia 2014

Michał Kamiński na zdradliwej fali

Sobota, 16 sierpnia 2014

Chrześniak prezydenta Mościckiego chce zwrotu honorowego długu

Piątek, 15 sierpnia 2014

Patriotyczny dancing

Czwartek, 14 sierpnia 2014

Czy Tymański odpowie za znieważenie godła?

Środa, 13 sierpnia 2014

Silikonowy Jaruzelski w Świnoujściu

Wtorek, 12 sierpnia 2014

Konwój humanitarny po rosyjsku

Niedziela, 10 sierpnia 2014

Minimalna nadzieja dla Legii

Sobota, 9 sierpnia 2014

Lajkonik i szopki krakowskie obok łowickiej procesji Bożego Ciała

Piątek, 8 sierpnia 2014

Lewatywa dla działaczy Legii

Piątek, 8 sierpnia 2014

Polityczne pocztówki do premiera

Czwartek, 7 sierpnia 2014

Lipiec nie podjął wyzwania

Czwartek, 7 sierpnia 2014

Prezydencka lewatywa

Środa, 6 sierpnia 2014

Apel Zuzanny Kurtyki o dalsze ekshumacje Żołnierzy Wyklętych

Środa, 6 sierpnia 2014

Są bramki, muszą być korki

Wtorek, 5 sierpnia 2014

ONZ przeciw gen. Franco

Wtorek, 5 sierpnia 2014

Kolejne ziemie w kopcu Piłsudskiego

Niedziela, 3 sierpnia 2014

Mało dyplomatyczny dyplomata

Sobota, 2 sierpnia 2014

Kłopotliwe pamiątki z wakacji

Piątek, 1 sierpnia 2014

Nota MSZ do ambasadora Federacji Rosyjskiej w sprawie rozbiórki pomnika Armii Czerwonej w Limanowej

Czwartek, 31 lipca 2014

Jedzmy polskie jabłka!

Środa, 30 lipca 2014

Na historię bez matury z tego przedmiotu

Środa, 30 lipca 2014

Żywa kotwica w godzinę "W" na placu Zamkowym

Wtorek, 29 lipca 2014

Rekordowy "Jack Strong"

Wtorek, 29 lipca 2014

Haniebny tytuł w "Super Expressie"

Wtorek, 29 lipca 2014

Komu nie podoba się Szymborska?

Poniedziałek, 28 lipca 2014

Zestrzelenie to nie wypadek lotniczy

Niedziela, 27 lipca 2014

"Czerwone maki" muszą być znowu polskie

Sobota, 26 lipca 2014

Wojna to nie seminarium z etyki

Piątek, 25 lipca 2014

Zawieszeni na aneksie

Czwartek, 24 lipca 2014

Czy Zachód już zaczyna tracić cierpliwość?

Wtorek, 22 lipca 2014

Dlaczego Putin lekceważy sobie cały świat?

Poniedziałek, 21 lipca 2014

Ludzie, dajcie szansę TOPR!

Poniedziałek, 21 lipca 2014

Paskudny "ortograf" szefa dyplomacji

Niedziela, 20 lipca 2014

Kaczyński skonsumował kolejne przystawki

Sobota, 19 lipca 2014

Sąd nie zajmie się znieważeniem Jana Pawła II przez Palikota

Sobota, 19 lipca 2014

Kilka pytań w kwestii niepodległości Polski

Piątek, 18 lipca 2014

Naiwne dziecko PSL

Czwartek, 17 lipca 2014

Skorpion Janusz Korwin-Mikke

Środa, 16 lipca 2014

Gowin zjednoczył się z Ziobrą

Środa, 16 lipca 2014

Kto rozpętuje pomnikową wojnę?

Wtorek, 8 lipca 2014

O co naprawdę chodzi Kaczyńskiemu?

Poniedziałek, 7 lipca 2014

Odszedł autor najpiękniejszego wiersza o Armii Krajowej

Niedziela, 6 lipca 2014

Komuniści byli bardziej przezorni

Sobota, 5 lipca 2014

Filmowy savoir-vivre dla Rosjan

Sobota, 5 lipca 2014

"Kadrówkowy" niedosyt

Piątek, 4 lipca 2014

Poborowi Gowin i Ziobro

Czwartek, 3 lipca 2014

Jak skutecznie zjednoczyć prawicę?

Środa, 2 lipca 2014

W polityce trzeba być draniem

Poniedziałek, 30 czerwca 2014

Uniewinniony kolejny komunistyczny zbrodniarz

Sobota, 28 czerwca 2014

Bluźniercza grafomania (z naciskiem na drugie słowo)

Piątek, 27 czerwca 2014

O co chodzi prof. Glińskiemu?

Piątek, 27 czerwca 2014

Pierwszy test przywództwa dla Gowina

Czwartek, 26 czerwca 2014

Przedwczesna szarża prof. Szczerskiego

Czwartek, 26 czerwca 2014

Elity i elyty

Środa, 25 czerwca 2014

Polska duma narodowa

Wtorek, 24 czerwca 2014

Państwowy smutek, prywatna radość

Wtorek, 24 czerwca 2014

Odroczona egzekucja

Poniedziałek, 23 czerwca 2014

W polityce nie ma prywatnych rozmów

Niedziela, 22 czerwca 2014

Karygodna niefrasobliwość prezesa NIK

Niedziela, 22 czerwca 2014

Jutro narodowcy zapukają do biur posłów koalicji

Niedziela, 22 czerwca 2014

Wpuszczono nas za kulisy wielkiej polityki

Piątek, 20 czerwca 2014

Dalszy ciąg kompromitacji ABW

Piątek, 20 czerwca 2014

Standardy Żakowskiego

Czwartek, 19 czerwca 2014

Nokautujący premiera cios Moniki Olejnik

Czwartek, 19 czerwca 2014

Jaka piękna katastrofa!

Środa, 18 czerwca 2014

"Hulaj dusza, piekła nie ma"

Środa, 18 czerwca 2014

A na co komu starożytne zasady, jeśli chodzi o utrzymanie władzy?

Wtorek, 17 czerwca 2014

Partyjna szczerość Pitery

Poniedziałek, 16 czerwca 2014

"Nic się nie stało, Polacy, nic się nie stało"?

Poniedziałek, 16 czerwca 2014

Jak pijane dzieci we mgle

Sobota, 14 czerwca 2014

Pełna kompromitacja TVN 24

Sobota, 14 czerwca 2014

Tunel im. gen. Maczka

Sobota, 14 czerwca 2014

Bogdan, zapanuj nad "Kawą na ławę"!

Piątek, 13 czerwca 2014

Do czego może służyć maczeta?

Piątek, 13 czerwca 2014

Porażająca głupota posłów PO

Czwartek, 12 czerwca 2014

Przebadają gen. Kiszczaka i postawią go przed sądem?

Środa, 11 czerwca 2014

Sejmowi aktorzy z PO nie posłuchali partyjnego reżysera

Wtorek, 10 czerwca 2014

Dopadli Baumana w Anglii

Poniedziałek, 9 czerwca 2014

SLD chce uczcić prof. Geremka

Poniedziałek, 9 czerwca 2014

Polska zapłaci Żydom - nie swoim ofiarom

Poniedziałek, 9 czerwca 2014

Korwin-Mikke w hołdzie Putinowi

Niedziela, 8 czerwca 2014

Migalskiemu żal asystentów

Niedziela, 8 czerwca 2014

Ulice, place, a może pomniki Jaruzelskiego?

Sobota, 7 czerwca 2014

Wymowna nieobecność prezesa PiS

Piątek, 6 czerwca 2014

Pierwsi uciekinierzy z przegranych partii

Piątek, 6 czerwca 2014

Jaruzelski ważniejszy od Piłsudskiego?

Czwartek, 5 czerwca 2014

Rocznicowo pominięta "Solidarność"

Czwartek, 5 czerwca 2014

Czekam na masowe nawrócenia komunistów

Środa, 4 czerwca 2014

Koszulki wolności wykonane przez niewolników

Wtorek, 3 czerwca 2014

Stójka na dwunastnicy

Wtorek, 3 czerwca 2014

Michnik z papierosem na Powązkach

Poniedziałek, 2 czerwca 2014

Czy polscy oficerowie cenią gen. Jaruzelskiego?

Niedziela, 1 czerwca 2014

Tchórzliwy zdrajca

Piątek, 30 maja 2014

Można było zacząć porządki na Powązkach od Jaruzelskiego

Środa, 28 maja 2014

Jak w godny sposób nie dopuścić do pogrzebu gen. Jaruzelskiego na Powązkach?

Wtorek, 27 maja 2014

Nie! dla pogrzebu Wojciecha Jaruzelskiego na Powązkach

Wtorek, 27 maja 2014

Chybiona antymuzułmańska "akcja boczek"

Wtorek, 27 maja 2014

Najdroższa izba wytrzeźwień w Polsce

Poniedziałek, 26 maja 2014

Przełomowa rola POKiN w osądzeniu WRON

Piątek, 23 maja 2014

Kryształowy bohater

Czwartek, 22 maja 2014

Kremlowski mur albo cmentarz czerwonoarmistów dla Jaruzelskiego

Środa, 21 maja 2014

Szansa na Jamboree nad Wisłą

Poniedziałek, 19 maja 2014

Poszukiwane zdjęcia stalinowskich bestii

Niedziela, 18 maja 2014

Do Władysława Bartoszewskiego pseudonim "Profesor"

Piątek, 16 maja 2014

Gdzie zostanie pochowany gen. Jaruzelski?

Piątek, 16 maja 2014

Putin persona non grata w Auschwitz-Birkenau

Czwartek, 15 maja 2014

Kreml ważniejszy od Ducha Świętego

Środa, 14 maja 2014

Z centrum Katowic wreszcie zniknął obiekt ku czci Armii Czerwonej

Wtorek, 13 maja 2014

W Polsce nie ma sowieckich pomników

Poniedziałek, 12 maja 2014

Wypadek przyjaciółki Jana Pawła II

Sobota, 10 maja 2014

Sami niewinni szeregowcy Armii Czerwonej?

Piątek, 9 maja 2014

Spektakularna porażka Bliklego w Krakowie

Piątek, 9 maja 2014

Pozew przeciw MPK za spóźnienie na maturę

Czwartek, 8 maja 2014

Europosłanka PO Róża Thun skompromitowała UJ

Czwartek, 8 maja 2014

Rosjanie opóźniają usunięcie nowosądeckiego pomnika Armii Czerwonej

Środa, 7 maja 2014

Upokorzone Wojsko Polskie, skompromitowani politycy

Wtorek, 6 maja 2014

Ferie w Polsce dla dzieci ofiar Majdanu

Niedziela, 4 maja 2014

Zmasowany atak bobrów na Małopolskę

Piątek, 25 kwietnia 2014

Czy TVP uczci kanonizację Jana Pawła II wywiadem z Piotrowskim?

Środa, 23 kwietnia 2014

Niech Kraków skończy z rozpustą!

Wtorek, 22 kwietnia 2014

Od kogo wolno oczekiwać bohaterstwa?

Wtorek, 22 kwietnia 2014

Wkrótce ruszy budowa pomnika płk. Kuklińskiego w Krakowie

Poniedziałek, 21 kwietnia 2014

Jajeczko na bogato

Sobota, 19 kwietnia 2014

Nie dla Jaruzelskiego aleja zasłużona na Powązkach Wojskowych

Czwartek, 17 kwietnia 2014

Rosjan nie obsługujemy

Środa, 16 kwietnia 2014

Wielki sukces polskich dziennikarzy

Wtorek, 15 kwietnia 2014

O płk. Kuklińskim dla dzieci

Niedziela, 13 kwietnia 2014

Zdegradować i obniżyć emerytury zdrajcom Polski

Niedziela, 13 kwietnia 2014

Cracovia dla swojego Wielkiego Kibica

Piątek, 11 kwietnia 2014

Będzie monitoring w krakowskim parku Jordana

Czwartek, 10 kwietnia 2014

Wałęsa zabrał Matkę Boską z toalety

Środa, 9 kwietnia 2014

Prof. Bauman plagiatorem?

Wtorek, 8 kwietnia 2014

Antyrosyjska aplikacja na smartfony na Ukrainie

Wtorek, 8 kwietnia 2014

Białe parasolki kontra różowe

Poniedziałek, 7 kwietnia 2014

Czy dyrektor Filharmonii Krakowskiej popełni samobójstwo?

Sobota, 5 kwietnia 2014

Przekroczone wszelkie granice

Piątek, 4 kwietnia 2014

Kebab zamiast oscypka na Krupówkach

Piątek, 4 kwietnia 2014

Odwołany koncert chóru w mundurach Armii Czerwonej

Środa, 2 kwietnia 2014

Przeciw ofensywie różowego sektora

Wtorek, 1 kwietnia 2014

Olimpijskie referendum

Poniedziałek, 31 marca 2014

Gen. Kiszczak spowolniony psychicznie, ale z wyższą emeryturą

Niedziela, 30 marca 2014

Śledź odpływa z wódką

Piątek, 21 marca 2014

Wokalny wygłup wicemarszałka z PO

Czwartek, 20 marca 2014

Trzeba chronić popiersia bohaterów narodowych w parku Jordana

Środa, 19 marca 2014

Marnowane jedzenie

Środa, 19 marca 2014

Wyolbrzymione problemy politycznego planktonu

Środa, 19 marca 2014

Wybiórcza niemoc gen.Jaruzelskiego

Wtorek, 18 marca 2014

Oleandry mają wrócić do miasta

Niedziela, 16 marca 2014

Dukaczewski i UFO

Sobota, 15 marca 2014

Rondo im. Pieroga Łomniczańskiego

Sobota, 15 marca 2014

Ranni Ukraińcy nie będą już leczeni w Polsce

Piątek, 14 marca 2014

Pogrzeb kata polskich patriotów bez asysty wojskowej

Piątek, 14 marca 2014

Brak pieniędzy na leczenie w Polsce rannych z Majdanu

Czwartek, 13 marca 2014

Kolejny skandal na Powązkach

Wtorek, 11 marca 2014

Wódka na stół, dziecko do szafy

Poniedziałek, 10 marca 2014

Efekt "Jacka Stronga"

Niedziela, 9 marca 2014

Mało znani europarlamentarzyści

Niedziela, 9 marca 2014

Kształćmy ukraińskich studentów za darmo

Sobota, 8 marca 2014

Lekarze "na okrągło"

Sobota, 8 marca 2014

Ile razy będzie jeszcze sprofanowane popiersie płk. Kuklińskiego?

Piątek, 7 marca 2014

Pozywają Putina za stres

Czwartek, 6 marca 2014

Polacy nie chcą walczyć za Ukrainę

Czwartek, 6 marca 2014

Milionowy "Jack Strong"

Środa, 5 marca 2014

Krakowski monitoring

Środa, 5 marca 2014

Wycofać polskich paraolimpijczyków z igrzysk w Soczi!

Wtorek, 4 marca 2014

Sadzonka to jeszcze nie drzewo

Poniedziałek, 3 marca 2014

In vino veritas

Poniedziałek, 3 marca 2014

Bo spadło za mało śniegu

Niedziela, 2 marca 2014

Wyspiański się przeprowadził

Niedziela, 2 marca 2014

Tak TVP i polityk SLD uczcili Żołnierzy Wyklętych

Sobota, 1 marca 2014

Wykonali ostatni rozkaz Komendanta Głównego AK

Czwartek, 27 lutego 2014

Owadzie hotele

Czwartek, 27 lutego 2014

Honorowanie zasług dla Małopolski

Środa, 26 lutego 2014

Bierzmy przykład z Ukrainy - likwidujmy sowieckie pomniki

Wtorek, 25 lutego 2014

OKNO chce ratować Oleandry

Wtorek, 25 lutego 2014

Brzoza na cześć ofiar katastrofy smoleńskiej

Poniedziałek, 24 lutego 2014

"Jack Strong" przybliża prawdę o płk. Kuklińskim

Niedziela, 23 lutego 2014

Gen. Czerniachowski dobry, bo Żyd?

Sobota, 22 lutego 2014

Polityczne meandry Leszka Millera w sprawie płk. Kuklińskiego

Piątek, 21 lutego 2014

Sejm zrobił ważny krok w dziele honorowania płk. Kuklińskiego

Piątek, 21 lutego 2014

Czy Polacy powinni opuścić igrzyska w Soczi?

Czwartek, 20 lutego 2014

Kto nęka posłankę Grodzką?

Wtorek, 18 lutego 2014

Mądry kosz

Wtorek, 18 lutego 2014

Jemy coraz mniej chleba

Poniedziałek, 17 lutego 2014

Nie obrona, ale zdrada polskiej racji stanu

Niedziela, 16 lutego 2014

Co można, a czego nie można na Facebooku?

Niedziela, 16 lutego 2014

Monika Olejnik i komunistyczni funkcjonariusze

Niedziela, 16 lutego 2014

Order, awans, uchwała - jak uczcić płk. Kuklińskiego?

Sobota, 15 lutego 2014

Komu panteon narodowy, a komu śmietnik historii?

Piątek, 14 lutego 2014

Justysia Wielka zamiast Kasiny Wielkiej?

Środa, 12 lutego 2014

Rosjanie miękną w sprawie nowosądeckiej ekshumacji

Środa, 12 lutego 2014

Wodomat na kartę

Wtorek, 11 lutego 2014

Rosyjskie weto dla ekshumacji czerwonoarmistów w Nowym Sączu

Sobota, 8 lutego 2014

Węgierski pomnik wdzięczności Polakom w Szczecinie

Czwartek, 6 lutego 2014

Koniec pomnika Armii Czerwonej w Nowym Sączu?

Czwartek, 6 lutego 2014

O płk. Kuklińskim między sklepowymi półkami

Wtorek, 4 lutego 2014

"Bezpieczna zima" GOPR

Wtorek, 4 lutego 2014

Wieczorne telefony z Florydy

Poniedziałek, 3 lutego 2014

Będzie ekshumacja czerwonoarmistów w Nowym Sączu

Sobota, 1 lutego 2014

Żurawski kandydatem SLD do europarlamentu

Sobota, 1 lutego 2014

Zagrożone watykańskie gołębie

Piątek, 31 stycznia 2014

Nie chcą oglądać "Cudu purymowego"

Czwartek, 30 stycznia 2014

Kontrowersyjny wpis Palikota o Millerze

Środa, 29 stycznia 2014

O beatyfikację płk. Pileckiego

Środa, 29 stycznia 2014

Winne inwestycje

Poniedziałek, 27 stycznia 2014

Kłopot z darmowym podręcznikiem

Poniedziałek, 27 stycznia 2014

Niech żyją bary mleczne!

Niedziela, 26 stycznia 2014

Kolejna okazja do uhonorowania bohatera

Sobota, 25 stycznia 2014

Świętokradcza dewastacja w centrum Krakowa

Czwartek, 23 stycznia 2014

Dziwne orzeczenie krakowskiego sądu

Czwartek, 23 stycznia 2014

Prezydencki patronat i program obchodów 100-lecia Czynu Legionowego

Środa, 22 stycznia 2014

1 procent dla Jaruzelskiego

Środa, 22 stycznia 2014

Czy SLD poprze uchwałę honorującą płk. Kuklińskiego?

Poniedziałek, 20 stycznia 2014

Nie szpieg, lecz aliant

Poniedziałek, 20 stycznia 2014

Kto za, a kto przeciw Kuklińskiemu?

Piątek, 17 stycznia 2014

Senyszyn znieważa Żołnierzy Wyklętych

Czwartek, 16 stycznia 2014

"Chcemy Muzeum Żołnierzy Wyklętych w stolicy"

Czwartek, 16 stycznia 2014

Kolejny sukces Krakowa

Poniedziałek, 13 stycznia 2014

Drugie życie choinek

Poniedziałek, 13 stycznia 2014

"Tygodnik Powszechny" patrzy krzywo na ks. Zaleskiego

Sobota, 11 stycznia 2014

Ks. Zaleski o znanych ludziach

Środa, 8 stycznia 2014

Genderowa kolęda

Wtorek, 7 stycznia 2014

Zapominalski(?) Stuhr

Niedziela, 5 stycznia 2014

Najwyższy punkt widokowy w Polsce

Niedziela, 5 stycznia 2014

Nie ma nas na alkoholowym podium

Sobota, 4 stycznia 2014

Każdy może zostać kustoszem papaliów

Sobota, 4 stycznia 2014

Bratkowska nie powinna uczyć w szkole

Piątek, 3 stycznia 2014

Lennon zamiast Lenina

Piątek, 3 stycznia 2014

W obronie filozofii

Piątek, 3 stycznia 2014

Kłopotowski żąda zwrotu dotacji na "Wałęsę"

Środa, 1 stycznia 2014

Papież Człowiekiem Roku WBC

Wtorek, 31 grudnia 2013

Małopolski sejmik o sytuacji w Starym Teatrze

Wtorek, 31 grudnia 2013

Konserwacja akt katyńskich

Poniedziałek, 30 grudnia 2013

Apel o noworoczną ciszę w Tatrach

Niedziela, 29 grudnia 2013

Pasikowski o Kuklińskim

Sobota, 28 grudnia 2013

Zlekceważony skandal w krakowskim sądzie

Piątek, 27 grudnia 2013

Zasmrodzone Zakopane

Środa, 25 grudnia 2013

Święty Jacek najpopularniejszy na Śląsku

Wtorek, 24 grudnia 2013

"Przy wigilijnym stole"

Wtorek, 24 grudnia 2013

Fundacja Łączka

Poniedziałek, 23 grudnia 2013

SLD przeciw świętu Trzech Króli

Poniedziałek, 23 grudnia 2013

Aborcja czy adopcja dziecka Bratkowskiej?

Sobota, 21 grudnia 2013

Bez kolęd w RDC

Sobota, 21 grudnia 2013

Bożonarodzeniowe życzenia amerykańskich dyplomatów dla Polaków

Piątek, 20 grudnia 2013

Można zostać współwłaścicielem kolejki na Kasprowy

Piątek, 20 grudnia 2013

Co ma nosorożec do żyrafy, a chłop do krowy?

Czwartek, 19 grudnia 2013

Elektroniczne ułatwienia na zakopiance

Czwartek, 19 grudnia 2013

Nieodpowiedzialne zimowe wycieczki na Rysy

Środa, 18 grudnia 2013

Sypią się popiersia w parku Jordana

Wtorek, 17 grudnia 2013

Doniósł sam na siebie?

Poniedziałek, 16 grudnia 2013

TVP bez kumoterstwa?

Sobota, 14 grudnia 2013

Zbiornik wodny pod Kasprowym Wierchem?

Piątek, 13 grudnia 2013

Chcą durszlaka obok krzyża

Czwartek, 12 grudnia 2013

Prof. Stróżewski honorowym krakowianinem

Wtorek, 10 grudnia 2013

Tureccy studenci już skazani

Poniedziałek, 9 grudnia 2013

Tureckie "heil Hitler!"

Niedziela, 8 grudnia 2013

Wyrok za urodziny z udziałem 22 tysięcy gości

Sobota, 7 grudnia 2013

Ks. Isakowicz-Zaleski odmawia

Czwartek, 5 grudnia 2013

Odwołany dyrektor CKE

Czwartek, 5 grudnia 2013

Pierwsze wypadki narciarskie

Środa, 4 grudnia 2013

Wielki spis AK-owców

Środa, 4 grudnia 2013

Obrażalski rzecznik

Wtorek, 3 grudnia 2013

Pomoc dla weteranów

Wtorek, 3 grudnia 2013

Kuriozalne wyjaśnienie MEN

Poniedziałek, 2 grudnia 2013

Co wie tłumaczka rozmowy Tuska z Putinem?

Poniedziałek, 2 grudnia 2013

O obniżkę ceny skipassa na Kasprowym Wierchu

Niedziela, 1 grudnia 2013

Feministki nie znają Biblii

Sobota, 30 listopada 2013

Zdegradować i odebrać Virtuti Militari

Piątek, 29 listopada 2013

Sztandarowi cześć!

Piątek, 29 listopada 2013

Ulica Bieruta

Czwartek, 28 listopada 2013

Odszkodowanie za sakrament

Środa, 27 listopada 2013

Czy tytuł profesorski będzie odbierany?

Środa, 27 listopada 2013

Maturalny Bauman

Poniedziałek, 25 listopada 2013

Koran jako zagrożenie

Niedziela, 24 listopada 2013

Dlaczego w Tatrach nie posypuje się szlaków piaskiem?

Niedziela, 24 listopada 2013

Pomnik płk. Pileckiego na Żoliborzu

Sobota, 23 listopada 2013

Aktorzy przeciw hochsztaplerom

Piątek, 22 listopada 2013

Wyszegradzkie "plecaki"

Czwartek, 21 listopada 2013

W oczekiwaniu na bunt akademików

Czwartek, 21 listopada 2013

Erotyczna ofensywa

Środa, 20 listopada 2013

Alkoholowy Kraków

Wtorek, 19 listopada 2013

Nadal popularne klapsy

Wtorek, 19 listopada 2013

Makabryczne zabawki

Poniedziałek, 18 listopada 2013

Do prokuratury za profanację flagi państwowej

Niedziela, 17 listopada 2013

Minister Sikorski za uhonorowaniem płk. Kuklińskiego

Sobota, 16 listopada 2013

Matejko w drodze na ASP

Piątek, 15 listopada 2013

Widzowie na scenie

Piątek, 15 listopada 2013

Co symbolizuje dzisiaj tęcza?

Czwartek, 14 listopada 2013

Faszyzm nie jest prawicowy

Środa, 13 listopada 2013

Nieudolność organizatorów, bierność policji, czy prowokacja?

Wtorek, 12 listopada 2013

Urodzeni 11 listopada

Wtorek, 12 listopada 2013

Kłopoty posła Kłopotka

Poniedziałek, 11 listopada 2013

Jak ewakuowano Kuklińskich z Polski?

Niedziela, 10 listopada 2013

"Gdzie są chłopcy z tamtych lat?..."

Niedziela, 10 listopada 2013

Łazarewicz przegrał z SDP

Sobota, 9 listopada 2013

Góralskie piwo

Sobota, 9 listopada 2013

Nazbyt rozproszone referendum

Piątek, 8 listopada 2013

Honor generała Dulęby

Środa, 6 listopada 2013

Czy PO przeprosi za Niesiołowskiego?

Poniedziałek, 4 listopada 2013

Eksportowi duchowni

Niedziela, 3 listopada 2013

Tarnów dla Brazzaville

Sobota, 2 listopada 2013

"Jest u nas w kraju jedno święto takie"

Piątek, 1 listopada 2013

Prof. Legutko przeciw Halloween

Piątek, 1 listopada 2013

Językowe niechlujstwo

Czwartek, 31 października 2013

Gwiaździsty szlak prof. Wyrozumskiego

Wtorek, 29 października 2013

Smog pożera zabytki

Wtorek, 29 października 2013

Fatalna "gruba kreska"

Niedziela, 27 października 2013

Przeciw halloweenowym wygłupom

Sobota, 26 października 2013

Kobieta w szeregach TOPR

Piątek, 25 października 2013

Bieganie po krakowsku

Czwartek, 24 października 2013

Jaruzelski i "te wszystkie wydarzenia"

Środa, 23 października 2013

Fałszywe alarmy i zamknięte szlabany

Środa, 23 października 2013

Kraków Miastem Literatury UNESCO

Wtorek, 22 października 2013

Nagroda im. "Anody"

Poniedziałek, 21 października 2013

Embargo na mięso przewróciło rząd PiS?

Poniedziałek, 21 października 2013

Szampański Wałęsa

Poniedziałek, 21 października 2013

Rekordowo zanieczyszczony Kraków

Sobota, 19 października 2013

Rosyjski deputowany żąda przeprosin od polskiego Sejmu

Sobota, 19 października 2013

Prawdzie trzeba pomagać

Czwartek, 17 października 2013

Bez odszkodowania za chrzest i straszenie piekłem

Czwartek, 17 października 2013

Mrożek zamiast Żeromskiego?

Środa, 16 października 2013

Czy istniał kopiec Esterki?

Środa, 16 października 2013

Uwaga na tatrzańskie niedźwiedzie

Poniedziałek, 14 października 2013

Kombatanci zapraszają

Poniedziałek, 14 października 2013

Test portfela

Sobota, 12 października 2013

Wyprowadzanie wojska z Krakowa

Piątek, 11 października 2013

Polska dyplomacja przeciw wadliwym kodom pamięci

Piątek, 11 października 2013

Ukradł fałszywe banknoty

Czwartek, 10 października 2013

Dawny agent wodzi za nos naiwnych dziennikarzy

Czwartek, 10 października 2013

Zlekceważone święto Polonii amerykańskiej

Środa, 9 października 2013

Akademicka nauka dobrych manier

Środa, 9 października 2013

Poważny błąd Gowina

Wtorek, 8 października 2013

Czy Kraków przestanie być uprzywilejowany?

Wtorek, 8 października 2013

Czy prof. Hartmanem zajmie się prokuratura?

Poniedziałek, 7 października 2013

Prof. Purchla z węgierskim orderem

Niedziela, 6 października 2013

Profesor cham

Piątek, 4 października 2013

Migalski o karabinie w każdym domu

Czwartek, 3 października 2013

Papież Franciszek z dala od relatywizmu i postmodernizmu

Środa, 2 października 2013

O honorowe obywatelstwo dla Syreny z Powiśla

Wtorek, 1 października 2013

Bez zmian w kotle Goryczkowym

Wtorek, 1 października 2013

Ranking prezydenckiej niepopularności

Poniedziałek, 30 września 2013

Córka płk. Pileckiego o miejscach na pomnik i pochówek Ojca

Niedziela, 29 września 2013

Kamień węgielny pod krakowski pomnik AK

Piątek, 27 września 2013

Nadużywane symbole

Środa, 25 września 2013

Wielki lekarz i humanista patronem kiliniki UJ

Wtorek, 24 września 2013

"Solidarność" przeciw przepraszaniu Baumana

Poniedziałek, 23 września 2013

Cmentarne libacje w Bochni

Sobota, 21 września 2013

Nieobowiązkowy hymn państwowy

Sobota, 21 września 2013

"Cracoviae Merenti" dla KRH

Piątek, 20 września 2013

Sondażowe zrywanie paznokci

Czwartek, 19 września 2013

Puste weselne koperty

Środa, 18 września 2013

Podpisy i pikieta przeciw "Czterem Śpiącym"

Środa, 18 września 2013

Aresztowany za wymierzenie sprawiedliwości historycznej

Wtorek, 17 września 2013

Telewizyjny post

Poniedziałek, 16 września 2013

Niedziele bez handlu pod Wawelem?

Poniedziałek, 16 września 2013

Majchrowski to nie Gronkiewicz-Waltz

Niedziela, 15 września 2013

Dobry sąsiad Franciszek

Sobota, 14 września 2013

Obrońcy honoru i pamięci

Piątek, 13 września 2013

Pielęgniarki nie chcą być siostrami

Czwartek, 12 września 2013

Ponowocześnie płynny czekista reprezentantem Polski

Środa, 11 września 2013

Czytajmy "Pana Tadeusza" pod pomnikiem jego autora!

Poniedziałek, 9 września 2013

Awanse dla bohaterów, degradacje dla zdrajców

Niedziela, 8 września 2013

Krakowska walka z graffiti

Niedziela, 8 września 2013

Narciarz najlepszym przyjacielem świstaka

Sobota, 7 września 2013

Żarłoczny kasztanowcowiaczek

Piątek, 6 września 2013

Pułkownik Pilecki

Czwartek, 5 września 2013

Patriotyczny park Jordana

Czwartek, 5 września 2013

Rusza papieski pociąg

Środa, 4 września 2013

Przestępca z miłości

Wtorek, 3 września 2013

UJ chroni nazwę i herb

Poniedziałek, 2 września 2013

Diabeł nie rezygnuje

Poniedziałek, 2 września 2013

Powrócił papieski mural

Niedziela, 1 września 2013

Skandalicznie okrojona lista lektur szkolnych

Piątek, 30 sierpnia 2013

Pogrzeb Mrożka 17 września

Środa, 28 sierpnia 2013

Chamstwo zamiast ironii

Środa, 28 sierpnia 2013

Pamięci generała Sosabowskiego

Środa, 28 sierpnia 2013

Nagus z Biblią

Wtorek, 27 sierpnia 2013

Unieruchomiony papieski pociąg

Wtorek, 27 sierpnia 2013

Sprzedane wesela

Poniedziałek, 26 sierpnia 2013

Romowie przeciw "sosowi cygańskiemu"

Niedziela, 25 sierpnia 2013

Urban spalił polskie godło

Sobota, 24 sierpnia 2013

Postkomuniści chcą zawłaszczyć wielkiego socjalistę

Piątek, 23 sierpnia 2013

Armia Wyzwolenia przypomina i apeluje

Czwartek, 22 sierpnia 2013

Rząd Tuska do Rumuni!

Czwartek, 22 sierpnia 2013

Obłędny tatrzański rekord

Środa, 21 sierpnia 2013

Połowiczna PO

Wtorek, 20 sierpnia 2013

Błonia, Pobiedni, czy Błonia 2.0?

Poniedziałek, 19 sierpnia 2013

Mrożek w Panteonie Narodowym

Poniedziałek, 19 sierpnia 2013

Edukacyjny dramat

Sobota, 17 sierpnia 2013

Piękna reakcja Litwinów

Czwartek, 15 sierpnia 2013

Prof. Żaryn "zapomniał" o Piłsudskim

Środa, 14 sierpnia 2013

Zakopiańskie śluby

Środa, 14 sierpnia 2013

Honory czy kpiny?

Wtorek, 13 sierpnia 2013

Rower na Giewoncie

Poniedziałek, 12 sierpnia 2013

Lepperowo zamiast Zielnowa?

Poniedziałek, 12 sierpnia 2013

Pożyteczna aplikacja

Niedziela, 11 sierpnia 2013

Pisior zaszkodzi Tuskowi

Niedziela, 11 sierpnia 2013

Warta Honorowa

Sobota, 10 sierpnia 2013

Miecugow sprowadzony do parteru

Sobota, 10 sierpnia 2013

Niebywałe chamstwo na stadionie Lecha

Piątek, 9 sierpnia 2013

Snowden to nie Kukliński

Czwartek, 8 sierpnia 2013

Degrengolada Gowina

Środa, 7 sierpnia 2013

Agresywny biały miś

Wtorek, 6 sierpnia 2013

Na rocznicę 6 Sierpnia

Poniedziałek, 5 sierpnia 2013

Emocje po zniszczeniu muralu z Janem Pawłem II

Niedziela, 4 sierpnia 2013

Kibice uczcili pamięć powstańców warszawskich

Sobota, 3 sierpnia 2013

Ordynarny atak na papieski mural

Piątek, 2 sierpnia 2013

Nowy dyrektor Muzeum AK

Piątek, 2 sierpnia 2013

Zakopiańskie śluby

Czwartek, 1 sierpnia 2013

Polacy, śpiew!

Czwartek, 1 sierpnia 2013

Harcerskie rocznice

Środa, 31 lipca 2013

Pomóżmy dzielnym Polakom

Środa, 31 lipca 2013

Najważniejsze powstanie

Środa, 31 lipca 2013

Kraków tuż przed Gdańskiem

Wtorek, 30 lipca 2013

Krowy, politycy, naukowcy i prof. Krzemiński

Wtorek, 30 lipca 2013

Powstańczy apel

Poniedziałek, 29 lipca 2013

Goleniowska prowokacja

Sobota, 27 lipca 2013

Czy powstanie film o Jaruzelskim?

Piątek, 26 lipca 2013

Moda na OHP

Piątek, 26 lipca 2013

Lista Niesiołowskiego

Czwartek, 25 lipca 2013

Rok nie wyrok

Środa, 24 lipca 2013

Oleandry bez zbiorów z Nowego Jorku i z Londynu?

Wtorek, 23 lipca 2013

Wiślana ewangelizacja

Poniedziałek, 22 lipca 2013

Święto Wedla

Niedziela, 21 lipca 2013

Starcie ks. Zaleskiego z Kancelarią Prezydenta RP

Sobota, 20 lipca 2013

Kopiec Krakusa do renowacji

Piątek, 19 lipca 2013

Ciężko chory Kiszczak dyktuje wspomnienia

Piątek, 19 lipca 2013

Śmierć zbiera podpisy

Czwartek, 18 lipca 2013

Dziejowa sprawiedliwość według Jaruzelskiego

Czwartek, 18 lipca 2013

Wydmuchany hejnał mariacki

Środa, 17 lipca 2013

Ile nas kosztuje Jaruzelski?

Środa, 17 lipca 2013

Sędzia z nadwagą

Wtorek, 16 lipca 2013

Londyńska nieobecność rządowa

Poniedziałek, 15 lipca 2013

Głowy za jajka

Niedziela, 14 lipca 2013

Najważniejszy sens wypowiedzi rabina Schudricha

Niedziela, 14 lipca 2013

Polityka a prawda

Sobota, 13 lipca 2013

Zdaniem sądu "Czterech Śpiących" to nie pomnik

Piątek, 12 lipca 2013

Była obca interwencja w grudniu 1981 roku

Środa, 10 lipca 2013

Obywatelski Bauman

Środa, 10 lipca 2013

Fontanny w roli wanien i pralek

Środa, 10 lipca 2013

Zagrożony Tour

Środa, 10 lipca 2013

Oleksy na klęczkach przed Jaruzelskim

Poniedziałek, 8 lipca 2013

Jaka porażka?

Poniedziałek, 8 lipca 2013

Bez jednego wystrzału?

Sobota, 6 lipca 2013

Kto wprowadził stan wojenny w Polsce?

Sobota, 6 lipca 2013

Urodzinowe prezenty dla generała Jaruzelskiego

Piątek, 5 lipca 2013

Policjantka z 3 promilami za kółkiem

Piątek, 5 lipca 2013

Kiedy Polska będzie w pełni niepodległa?

Czwartek, 4 lipca 2013

Mniej Polaków z powodu... śmieci

Czwartek, 4 lipca 2013

Pożegnanie dyrektora Rąpalskiego

Środa, 3 lipca 2013

Czy Niemcy oglądną "Czas honoru"?

Środa, 3 lipca 2013

Czy Oleandry zostaną wreszcie odzyskane?

Środa, 3 lipca 2013

Jak mądrze chronić znak Polski Walczącej?

Wtorek, 2 lipca 2013

Wojskowe honory dla zdrajców Polski

Niedziela, 30 czerwca 2013

Tylko Wszechpolacy umieli się zachować w Poznaniu

Piątek, 28 czerwca 2013

Poranne obrzydzenie

Czwartek, 27 czerwca 2013

Nie trzeba gryźć trawy

Czwartek, 27 czerwca 2013

Estetyczny Kraków

Środa, 26 czerwca 2013

Skuteczne protesty przeciw Jaruzelskiemu w Sejmie

Poniedziałek, 24 czerwca 2013

Schizofrenia Dutkiewicza

Niedziela, 23 czerwca 2013

Między bezpieką a nauką

Sobota, 22 czerwca 2013

Marszałek u generała

Czwartek, 20 czerwca 2013

Teraz czas na Sejm

Środa, 19 czerwca 2013

Z PO do KPP?

Wtorek, 18 czerwca 2013

Bardzo biedny Kiszczak

Poniedziałek, 17 czerwca 2013

Czy Rokita jest państwowcem?

Czwartek, 13 czerwca 2013

Ad maximam Poloniae gloriam