logo
logo

Dziś w
„Naszym
Dzienniku”

Zdjęcie: Robert Sobkowicz/ Nasz Dziennik

Światło w czasach mroku

Poniedziałek, 6 grudnia 2021 (09:44)

Radio Maryja jest jak zapalona pochodnia rozpraszająca ciemności egoizmu, kłamstwa, niesprawiedliwego wyzysku, bezbożności

Jubileusz Radia Maryja to święto ewangelizacyjnej rozgłośni, która przekazuje prawdę, odrzucając ideologiczne indoktrynacje. Jest świadectwem, że w tym zalewie manipulacji i brzydoty można w mediach kierować się prawością, uczciwością i sumieniem.

– Trzydzieści lat istnienia Radia Maryja to wyjątkowa okazja, by dziękować Bogu za ogrom dobra, jakie za pośrednictwem tego Radia się dokonało – mówił w sobotę w Toruniu ks. abp Mieczysław Mokrzycki. – Dzięki waszym wysiłkom, waszej pracy codziennie Bóg wchodzi do polskich domów na całym świecie poprzez transmisję Mszy św., modlitwę brewiarzową, różańcową, Koronkę do Miłosierdzia Bożego, katechezę, konferencje duchowe, muzykę i śpiew, a także przez informację podawaną bez indoktrynacyjnego komentarza – zwracał uwagę.

 

Relacja i fotoreportaż z sobotniego jubileuszu Radia Maryja w dzisiejszym wydaniu „Naszego Dziennika”. W wersji papierowej do nabycia w kiosku lub w wersji elektronicznej TUTAJ.

JG

Nasz Dziennik