logo
logo

Dziś w
„Naszym
Dzienniku”

Zdjęcie: Marek Borawski/ Nasz Dziennik

Masowe trucie Narodu

Poniedziałek, 26 lutego 2024 (10:06)

Głosami posłów rządzącej koalicji przeforsowany został w Sejmie projekt ustawy dopuszczającej szeroką dostępność środków wczesnoporonnych.

Posłowie przegłosowali zmianę w prawie farmaceutycznym, która umożliwia dostępność bez recepty tabletki przedstawianej fałszywie jako antykoncepcyjna, ale tak naprawdę wczesnoporonnej. Działacze pro-life ostrzegają, że spowoduje to jej masowe zażywanie, co nie tylko wyrządzi niewyobrażalne szkody w zdrowiu kobiet i całego społeczeństwa – z uwagi na przedostawanie się tych szkodliwych substancji do środowiska, ale też będzie miało negatywne skutki dla demografii. – Większość sejmowa zagłosowała nieetycznie, przeciwko kobietom i przeciwko życiu – podkreśla w rozmowie z „Naszym Dziennikiem” Magdalena Korzekwa-Kaliszuk, psycholog, prawnik i prezes Fundacji Grupa Proelio.

Drogi Czytelniku, więcej o ogromnym zagrożeniu, jakie miesie ze sobą zażywanie pigułek „dzień po”, możesz przeczytać w dzisiejszym wydaniu papierowym „Naszego Dziennika”, dostępnym w punktach sprzedaży, bądź w wersji elektronicznej TUTAJ.

EKO, Zenon Baranowski, „Nasz Dziennik”

Nasz Dziennik