logo
logo

Zdjęcie: https://www.faustyna.pl/ Inne

O triumf Niepokalanego Serca

Wtorek, 11 stycznia 2022 (15:48)

Aktualizacja: Wtorek, 11 stycznia 2022 (20:24)

13 stycznia całą dobę będzie miała miejsce międzynarodowa inicjatywa modlitewna – 24 godziny dla Maryi.

To międzynarodowa inicjatywa  modlitewna w intencji tryumfu Niepokalanego Serca Maryi. Jest organizowana przez Konwencję na Rzecz Rodziny. Patronatem wydarzenie objął ks. bp Ján Kuboš ze Słowacji, biskup pomocniczy diecezji spiskiej. 

W Polsce w międzynarodową modlitwę włączy się sanktuarium w Niepokalanowie oraz sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

Na stronie faustyna.pl czytamy: „13 stycznia br. biskupi, kapłani, zakonnicy i świeccy z wielu miejsc pielgrzymkowych na całym świecie przez 24 godziny będą odmawiać Różaniec w intencji  triumfu Niepokalanego Serca Maryi. Z sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach modlitwa Różańca Świętego popłynie zaraz po Godzinie Miłosierdzia i Koronce do Miłosierdzia Bożego”.

Inicjatywę podejmą sanktuaria na całym świecie, w tym w: Fatimie, Lourdes, La Salette, Amsterdamie, Kibeho, Guadalupe, Aparecidzie w Brazylii, San Giovanni Rotondo, Gargano, Loretto, Mukaczewie, Manili, Levočy, Litmanovej, Máriapócs (Węgry).

Modlitwy będą transmitowane przez YouTube w wyszukiwarce należy wpisać: Day of Mary-Live. W ten sposób każdy z nas będzie mógł się włączyć w światową modlitwę różańcową o triumf Niepokalanego Serca Maryi. 

MB

NaszDziennik.pl