logo
logo

Dziś w
„Naszym
Dzienniku”

Zdjęcie: Mateusz Marek/ Nasz Dziennik

Umacniajmy rodziny

Czwartek, 18 kwietnia 2024 (00:21)

Aktualizacja: Czwartek, 18 kwietnia 2024 (08:34)

Módlmy się przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II za Ojczyznę. Dziś ostatni dzień naszej dziewięciodniowej modlitwy w intencji młodego pokolenia litanią do patrona młodzieży św. Stanisława Kostki.

Módlmy się przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II za Ojczyznę. Dziś ostatni dzień naszej dziewięciodniowej modlitwy w intencji młodego pokolenia litanią do patrona młodzieży św. Stanisława Kostki. Od jutra zachęcamy do odmawiania przez dziewięć kolejnych dni Litanii do św. Jana Pawła II, patrona rodzin i życia.

– Przez ponad tysiąc lat istnienia państwa polskiego nie było większego Polaka niż św. Jan Paweł II. On rozsławił Polskę. Każdy naród ma swoich bohaterów, królów, władców, ale żaden nie wydał tak znanego wielkiego świętego człowieka, jakim był Papież Polak. Swoim sercem ogarniał cały świat. Nigdy nie krył swojej miłości do Ojczyzny. Ale też napominał, wskazywał kierunki działania w trosce o pomyślną jej przyszłość – wskazuje ks. kan. dr Andrzej Scąber, referent ds. kanonizacyjnych archidiecezji krakowskiej.

Zachęcamy do modlitwy w intencji Ojczyzny Litanią do św. Jana Pawła II od jutra, 19 kwietnia, do 27 kwietnia.

Drogi Czytelniku,

cały artykuł jest dostępny w wersji elektronicznej „Naszego Dziennika”.

Zapraszamy do zakupu w sklepie elektronicznym

Małgorzata Bochenek, Nasz Dziennik

Nasz Dziennik