logo
NaszDziennik.info

e-Informator „Naszego Dziennika” to bezpłatne e-mailowe powiadomienia o najciekawszych publikacjach „Naszego Dziennika”. Powiadomienia rozsyłamy w trzech pasmach tematycznych:

– WIARA

– WYCHOWANIE

– ZDROWIE

Każdy odbiorca e-Informatora „Naszego Dziennika” może określić, które z tych trzech pasm go interesują.

Powiadomienia w paśmie WIARA dotyczą m.in. bieżących informacji ze Stolicy Apostolskiej, z życia Kościoła na świecie i w Polsce, a także godnych polecenia wydarzeń i lektur duchowych.

Pasmo WYCHOWANIE to wiadomości nt. niebezpieczeństw, które zagrażają dzieciom i młodzieży, sposobów radzenia sobie w trudnych sytuacjach oraz wydarzeń, które mogą zainteresować rodziców, wychowawców, nauczycieli i katechetów.

Problematyce ZDROWIA w „Naszym Dzienniku” poświęcone są dwa dodatki cykliczne: „Szlachetne zdrowie” oraz „Zdrowy styl życia”. Podpowiadamy, jak dbać o nasze zdrowie, np. jaki wpływ na nasze samopoczucie ma to, co na co dzień spożywamy, jakich produktów należy unikać, a o które warto wzbogacić naszą dietę. Od teraz mogą Państwo otrzymywać najważniejsze informacje dotyczące zdrowia na swoją skrzynkę e-mailową.

Zapewniamy szybki e-mailowy dostęp do najważniejszych informacji z wybranych przez Państwa dziedzin, a także zapowiedzi ciekawych tekstów z najbliższych wydań „Naszego Dziennika”.

e-Informator „Naszego Dziennika” można zamówić pod adresem: http://naszdziennik.info