logo
logo

Zdjęcie: Mateusz Marek/ Nasz Dziennik

Doceniani za prawdę!

Piątek, 12 grudnia 2014 (16:29)

Rzetelne informacje, dogłębne analizy polityczno-ekonomiczne, ważne inicjatywy patriotyczne, wydarzenia z życia Kościoła katolickiego – to tylko nieliczne kwestie poruszane w „Naszym Dzienniku”, które doceniają nasi Czytelnicy.

– Zaczynam dzień od modlitwy i lektury „Naszego Dziennika”, ponieważ jestem pewny, że w tej gazecie znajdę prawdę. Niestety, w zalewie medialnych informacji coraz trudniej odnaleźć nam prawdę, odnaleźć nam człowieka. Na szczęście są takie media jak Radio Maryja, Telewizja Trwam, a przede wszystkim „Nasz Dziennik”, które potrafią wskazać nam, gdzie „leży” prawda – podkreśla w rozmowie z NaszymDziennikiem.pl Florian Zabłocki z Płońska, który prenumeruje „Nasz Dziennik”. Dodaje jednocześnie, że po naszą gazetę sięga, kiedy tylko może, gdyż znajduje w niej to, co najbardziej go interesuje.

– Bardzo cenię sobie dogłębne analizy gospodarcze, które są pisane przez prawdziwych ekspertów, ekonomistów, prawników czy geologów. A jednocześnie lubię czytać przenikliwe i ironiczne felietony, które celnie wypunktowują absurdy polskiej polityki – dodaje nasz Czytelnik.

„Nasz Dziennik” już od siedemnastu lat nieustannie przekazuje Czytelnikom informacje, analizuje otaczającą rzeczywistość polityczno-społeczną, by jak najrzetelniej zrelacjonować ją wszystkim Czytelnikom, którzy – jak sami mówią – czują, że jest on gazetą, która nie manipuluje, nie usiłuje oszukać Polaków.

– Po „Nasz Dziennik” sięgam dlatego, że znajduję w nim prawdę. Czytam i wiem, że nie ma w nim manipulacji, że są najważniejsze informacje, a nie takie, które są jedynie „wydmuszką” stworzoną przez dziennikarzy, by odciągać uwagę społeczeństwa od spraw najważniejszych dla Polski – zauważa Małgorzata Przygocka ze Szmotuł, która prenumeruje „Nasz Dziennik”.

Pani Małgorzata w rozmowie z nami dodała także, że każdy, kto szuka prawdy, powinien w pierwszej kolejności sięgnąć po tę właśnie gazetę. – Każdemu nieustannie polecam lekturę „Naszego Dziennika” – podkreśla pani Małgorzata.

Gorąco zachęcamy do zamówienia prenumeraty „Naszego Dziennika”.

TUTAJ możesz znaleźć szczegółowe informacje, w jaki sposób można to zrobić i otrzymać GWARANTOWANE UPOMINKI.

Marta Milczarska

Aktualizacja 12 grudnia 2014 (17:38)

NaszDziennik.pl