logo
logo

Wybieram Nasz Dziennik

Zdjęcie: Mateusz Marek/ Nasz Dziennik

Droga Siostro, drogi Bracie! Droga Wspólnoto!

Środa, 5 czerwca 2019 (02:21)

Zwracamy się dzisiaj do Was – uczestniczących w wielu różnych katolickich wspólnotach: modlitewnych, szkolnych, dobroczynnych, opiekuńczych i innych. Czytając „Nasz Dziennik”, każdy z Was jest także członkiem jego wspólnoty. Ta nasza wspólnota przechodzi teraz przez bardzo trudny czas. Zewnętrzne okoliczności, jak utrudnienia w kolportażu, zaczęły zagrażać istnieniu „Naszego Dziennika”. Potrzebujemy Twojej pomocy, a zasługa powróci do Ciebie. „Nasz Dziennik” nie jest dla samego siebie, ale wyłącznie ze względu na ideę.

W Twojej wspólnocie rozmawiasz o Panu Bogu, wierze, Kościele, Polsce, dzieciach i młodzieży, potrzebujących i bezdomnych. Rozmawiasz i modlisz się. Czuwasz i służysz, pomagasz. Skorzystaj w tej pracy z wielu cennych treści, które codziennie podaje „Nasz Dziennik”, a które pomogą Tobie i Twoim bliskim zrozumieć świat, stanąć bliżej Boga, poznać bliźniego i wesprzeć go. Które pomogą bardziej kochać Polskę.

Tak jak Ty chcesz służyć Kościołowi i bliźnim, tak chce służyć „Nasz Dziennik”. Nie pozwól, by musiał zamilknąć. Czytaj codziennie, zaprenumeruj, zaproś do codziennego czytania współbraci, daj Twoim podopiecznym! Człowiek potrzebujący chleba pragnie, aby docenić również jego godność. I taka jest również rola „Naszego Dziennika” – przywracać godność każdemu Polakowi, człowiekowi, Polsce. Pomóż „Naszemu Dziennikowi”, niech nadal pełni tę rolę. Dziel się modlitwą, chlebem i „Naszym Dziennikiem”! 

Redakcja „Naszego Dziennika”

Nasz Dziennik