logo
logo

KOMENTARZ

zdjęcie

Redakcja „Naszego Dziennika”

Jesteś młody? Przeczytaj

Czwartek, 6 czerwca 2019 (03:43)

Jeżeli chcesz być jak młody – też. Czy wiesz, że „Nasz Dziennik” istnieje również z Twojego powodu? A to dlatego, że bardzo nam zależy, abyś był kimś wspaniałym, szlachetnym, dobrym i ostatecznie świętym. Nie zamierzamy tego odpuścić, ponieważ chcemy kiedyś się z Tobą spotkać. Również tu, na ziemi, ale przede wszystkim – w pełni wiecznego szczęścia.

Czytasz już „Nasz Dziennik”? Teraz tak. A czy będziesz czytał? Bardzo Cię do tego zapraszamy i chcemy Ci dać zadanie specjalne – zostań ambasadorem „Naszego Dziennika” wśród Twoich przyjaciół, znajomych, wśród innych młodych. Czasem będzie Ci trudno, czasem oberwiesz, ale będziemy prosić Dobrego Boga o łaskę siły i mocy dla Ciebie. Weź osobisty udział w ratowaniu Polski i każdego Polaka! Bo każdy w oczach Boga stanowi niezwykłą wartość! Również obojętni i przeciwnicy.

Nie bądź letni. Jesteś wezwany, by być gorący. Czerp z „Naszego Dziennika” wiedzę, argumenty i codzienną inspirację. Rozwijaj swego ducha ponad to, co wydaje Ci się możliwe. Weź ten numer „Naszego Dziennika” i daj go komuś, na kim Ci zależy. Szerząc „Nasz Dziennik”, szerz dobro. Powiedz nam, co udało Ci się zrobić. Niech Ci Pan Jezus błogosławi!

 

Redakcja „Naszego Dziennika”

Nasz Dziennik