logo
logo

Zdjęcie: Fot. Arch. AKSiM/ Inne

Z życia AKSiM

Piątek, 9 czerwca 2023 (13:57)

Aktualizacja: Piątek, 9 czerwca 2023 (14:13)

Maturzysto, również Ty możesz dołączyć do społeczności akademickiej AKSiM. Studenci Akademii starają się przybliżyć młodzieży działalność ich uczelni.

W dniach 5-6 czerwca w Niepokalanowie odbył się finał Konkursu Wiedzy Biblijnej zorganizowany przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”. Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu objęła patronatem to wydarzenie, przekazując indeksy dla laureatów. Osoby, które otrzymały bon edukacyjny, będą mogły studiować na 1. stopniu kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna lub prawo, bez konieczności przechodzenia procesu rekrutacyjnego. Przedstawiciele AKSiM pojawili się na uroczystości, by oprócz wsparcia, promować uczelnię i zachęcić młodych ludzi do nauki w toruńskiej Akademii.

W niedzielę 4 czerwca studenci Akademii Kultury Społecznej i Medialnej wzięli udział w promocji uczelni podczas XXIII Wrzosowego Festynu św. Antoniego. Na stanowisku AKSiM można było wziąć udział w quizie na temat uczelni, a nagrodą za dobrze udzielone odpowiedzi były koszulki Akademii. Nie zabrakło także atrakcji dla najmłodszych uczestników wydarzenia – m.in. balonów, długopisów oraz pamiątkowych zdjęć na greenscreenie. W programie festynu znalazły się prezentacje przedszkoli, szkół podstawowych, klubu seniora oraz pokaz rycerski.

Te i wiele innych inicjatyw jest stale obecnych w życiu akademickim AKSiM. O wszystkim warto przeczytać TUTAJ.

APW, wsksim.edu.pl, facebook.com/AKSiMTorun/

NaszDziennik.pl