logo

Premier Beata Szydło opuściła szpital

Piątek, 17 lutego 2017 (19:58)

Dziękuję tym, którzy ratowali nas, opiekowali się nami, służbom medycznym, ratowniczym, policji – powiedziała premier Beata Szydło po opuszczeniu w piątek szpitala w Warszawie. We wtorek zobaczymy się na konferencji prasowej w kancelarii premiera po posiedzeniu Rady Ministrów – zapowiedziała.

– Po tygodniu cieszę się, że mogę się z państwem zobaczyć, spotkać. Wiem, że wielu z was cały tydzień tu ze mną dzielnie trwało, za co serdecznie dziękuję – zwróciła się do dziennikarzy na briefingu przed Wojskowym Instytutem Medycznym w Warszawie szefowa rządu.

– W tej chwili kilka dni odpoczynku na ul. Parkowej, we wtorek zobaczymy się na konferencji prasowej w kancelarii po posiedzeniu Rady Ministrów – dodała.

– Dziękuje wszystkim tym, którzy ratowali nas, pomagali nam, opiekowali się nami, służbom medycznym, ratowniczym, policji – podkreśliła.

Beata Szydło złożyła też podziękowania zespołom Szpitala Powiatowego św. Maksymiliana w Oświęcimiu i Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

– Wszystkim państwu chcę przede wszystkim podziękować, wszystkim Polakom, tym, którzy przez ten tydzień okazywaliście mi tak wiele serca. Dziękuję za wszystkie SMS-y, za wszystkie telefony, maile, listy, słowa wsparcia, otuchy, które przekazywane mi były przez moich bliskich, przez moich współpracowników. Bardzo państwu serdecznie dziękuję. Do zobaczenia we wtorek – powiedziała Szydło.

RP, PAP