logo

PKO BP rozpoczął drugą edycję szkoleń dla firm

Środa, 21 marca 2018 (19:46)

PKO Bank Polski rozpoczął drugą edycję bezpłatnych szkoleń dla małych i średnich firm „Dzień dobry Biznes”. Tematem najnowszego cyklu jest „Firma w ekspansji” – poinformował bank. W poprzedniej edycji szkoleń uczestniczyło ponad 470 przedsiębiorców.

Spotkania odbędą się w 11 miastach: Elblągu, Grudziądzu, Wieliczce, Krośnie, Świdnicy, Nysie, Zielonej Górze, Stargardzie, Chełmie, Siedlcach i Radomiu, i potrwają do maja.

„Duże zainteresowanie pierwszą edycją »Dzień dobry Biznes« to dowód na to, że przedsiębiorcy bardzo chętnie korzystają z możliwości doszkalania się i podnoszenia swoich kwalifikacji. Jako bank chcemy wspierać przedsiębiorców we wszystkich aspektach związanych z prowadzeniem biznesu – nie tylko kompleksową i dopasowaną ofertą, ale też wsparciem merytorycznym” – powiedział, cytowany w komunikacie, dyrektor Biura Strategii i Segmentacji Marketingowej PKO Banku Polskiego Piotr Podstawek.

W tym roku szkolenia odbędą się pod hasłem „Firma w ekspansji”. Warsztaty podzielone są na trzy części tematyczne, a każdą z nich prowadzą specjaliści m.in. w dziedzinie komunikacji, marketingu internetowego czy prawa. Zaprezentowane będą m.in. nowe regulacje prawne związane z przetwarzaniem danych osobowych i rozwiązania marketingowe dla firm.

Będzie również możliwość indywidualnych rozmów z ekspertami dot. leasingu i faktoringu, ubezpieczeń, ekspansji zagranicznej czy bankowych produktów finansowych.

RP, PAP