logo
logo
zdjęcie

Jacek Kotula

Współcześni więźniowie sumienia

Środa, 6 maja 2015 (11:41)

Kanada jest krajem, który tylko z nazwy jest demokratyczny. Kraje Europy Zachodniej oraz Ameryki Północnej są krajami totalitarnymi, które nie przestrzegają i nie uznają podstawowej wartości, jaką jest sumienie i wyrażanie poglądów.

Szczycą się, że największe wartości cywilizacji zostały zapisane w ich konstytucjach, że znalazły się również w deklaracjach ONZ. Prawda jest jednak taka, że wiele osób wtrącanych jest do więzienia tylko dlatego, że ma inne zdanie niż większość. To są współcześni więźniowie sumienia.

Skazanie Mary Wagner na 10 miesięcy więzienia nie jest dla mnie zaskoczeniem, a potwierdzeniem tego, co widać od dawna – współczesny świat zmierza do totalitaryzmu i zamykania ludziom ust. Uznane jest tylko poruszanie się w ramach narzuconych odgórnie „jedynie słusznych poglądów” oraz hołdowanie poprawności politycznej. Wszyscy inni są eliminowani.

Mary Wagner została skazana za utrudnianie działalności gospodarczej. A co to oznacza? Że weszła do placówki aborcyjnej i poprosiła znajdujące się tam kobiety, by nie pozwoliły właścicielom placówki aborcyjnej zabić swojego dziecka! Przecież ona jest bohaterką!

Jest bohaterką nie dlatego, że została aresztowana i że jest znana w Polsce, ale dlatego, że walczy o życie osób, których nie zna! Miała odwagę podejść do kobiet siedzących w kolejce po śmierć dla swoich dzieci i powiedzieć: „Proszę pani, niech pani nie zabija swojego dziecka. Niech pani da szansę temu dziecku się urodzić”. Właśnie za takie rzeczy wtrąca się ludzi do więzienia na wiele miesięcy.

Dążymy do tego, aby zbliżyć się do Zachodu. Warto jednak zauważyć, że w Kanadzie dziecko nienarodzone nie ma żadnego prawa do życia. Żaden przepis nie chroni jego istnienia. W Polsce sytuacja może być zupełnie inna.

Fundacja PRO – Prawo do Życia już po raz czwarty rozpoczyna inicjatywę obywatelską całkowicie zakazującą zabijania dzieci. Wierzymy w to, że każdy człowiek bez względu na rasę, pochodzenie czy stan majątkowy ma prawo żyć!

Do  końca czerwca zbieramy podpisy pod deklaracją poparcia dla naszego projektu. Ważne jest, aby zebrać ich wiele. Niech będą liczone w milionach! Zachęcam więc wszystkich do tego, aby nie byli bierni. Bierność ludzi dobrych, a dobra jest zdecydowana większość naszego społeczeństwa, rozochoca aborterów, czyli ludzi cywilizacji zła.

Jest więc okazja, żebyśmy ustrzegli się przed tym, co teraz panuje na Zachodzie. Brońmy się przed prawem, które sprawi, że każdy będzie mógł pójść i zabić swoje dziecko, tak jakby wyrywał ząb. Rozumiecie to? Prawem kobiety nazywają możliwość zabijania dziecka! To nie prawo, to obłuda!

Ta inicjatywa ma dużą szansę na realizację. Zbliżają się wybory, a to szczególny czas, w którym politycy robią się bardziej katoliccy. Dajmy więc szanse naszym politykom, aby pokazali, że są za życiem.

Jacek Kotula

Autor jest przewodniczącym rzeszowskiego oddziału Fundacji PRO – Prawo do Życia.

Aktualizacja 6 maja 2015 (20:27)

NaszDziennik.pl