logo
logo

Dziś w
„Naszym
Dzienniku”

Zdjęcie: ARCH. O. R. ABLEWICZ MSF/ -

Misjonarz na Wielki Post

Poniedziałek, 15 lutego 2021 (02:09)

Naszą modlitwą możemy towarzyszyć i wspierać polskich misjonarzy pracujących na peryferiach świata. Okazją do włączenia się w ten duchowy dar jest akcja „Misjonarz na Post”.

W tym roku już po raz ósmy startuje akcja duchowego wsparcia polskich misjonarzy „Misjonarz na Post”. Na świecie pracuje ich obecnie 1892. Już zadeklarowało się prawie 4 tysiące osób gotowych do wielkopostnej modlitwy w ich intencji. Ze względu na pandemię koronawirusa jeszcze bardziej potrzebują duchowego wsparcia.

– Akcja „Misjonarz na Post” ma na celu duchowe wsparcie misjonarzy w Wielkim Poście. Aby się włączyć, wystarczy wejść na stronę www.misjonarzna-post.pl i wylosować misjonarza lub misjonarkę, którego w ciągu najbliższych tygodni otoczymy duchowym wsparciem. Dzięki losowaniu poznamy konkretnego misjonarza z imienia inazwiska, dowiemy się, gdzie pracuje. Część misjonarzy obecna jest na portalach społecznościowych, dlatego jeśli będziemy chcieli, możemy się z nimi skontaktować i poznać ich potrzeby, a swoją modlitwą objąć problemy, z jakimi się aktualnie zmagają – wyjaśnia w rozmowie z „Naszym Dziennikiem” Zofia Kędziora, koordynatorka akcji „Misjonarz na Post”.

 

Drogi Czytelniku,

cały artykuł jest dostępny w wersji elektronicznej „Naszego Dziennika”.

Zapraszamy do zakupu w sklepie elektronicznym

Krzysztof Gajkowski

Nasz Dziennik