logo
logo

Zdjęcie: Ewa Sądej/ Nasz Dziennik

Spacer ze świętymi

Sobota, 15 lipca 2017 (12:25)

W Krakowie w niedzielę ruszają spacery pt. „Śladami Brata Alberta i Karola Wojtyły w Krakowie – poszukiwania życiowego powołania”. Start  o godz. 15.00 na placu Matejki pod pomnikiem Zwycięstwa Grunwaldzkiego – czas trwania to mniej więcej dwie godziny.

 

Spacery odbywać się będą w kolejne niedziele – od tej najbliższej do listopada 2017 roku. Osoby zainteresowane biografią wielkich polskich świętych będą mogły wziąć udział nieodpłatnie w wydarzeniu. Uczestników oprowadzać będzie historyk, historyk sztuki i przewodnik miejski Agnieszka Podyma. Wybrane punkty związane są z osobami obu świętych i obejmują centrum Starego Miasta.

„Zapraszamy serdecznie rodziny, seniorów, grupy zorganizowane oraz wszystkich zainteresowanych tematyką naszego Projektu. Wymagane są wcześniejsze zgłoszenia indywidualne i grupowe” – zapowiadają organizatorzy spacerów. 

Na stronie www.idmjp2.pl znajduje się regulamin spacerów oraz wymagane karty zgłoszenia.

Skan wypełnionej karty zgłoszenia należy przesłać na adres: apodyma@poczta.fm. W celu potwierdzenia wybranego przez zainteresowanych terminu wymagany jest wcześniejszy kontakt telefoniczny: 696 888 196

Ilość miejsc jest ograniczona! Liczy się kolejność zgłoszeń. 

Małgorzata Pabis

Aktualizacja 15 lipca 2017 (12:25)

NaszDziennik.pl