Po Eucharystii zebrani wyruszyli przed Pałac Prezydencki, aby złożyć kwiaty przed tablicą upamiętniającą tragicznie zmarłych w Smoleńsku.
Galerię znajdziesz TUTAJ.
Poranną Mszą św. w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Józefa Oblubieńca rozpoczęły się dzisiaj obchody 88. miesięcznicy smoleńskiej.
Po Eucharystii zebrani wyruszyli przed Pałac Prezydencki, aby złożyć kwiaty przed tablicą upamiętniającą tragicznie zmarłych w Smoleńsku.
Galerię znajdziesz TUTAJ.