Śląskie/ Policja: Napastnik ze szpitala w Jastrzębiu-Zdroju był pod wpływem narkotyków
Piątek, 26 czerwca 2026 (09:23)
Aktualizacja: Piątek, 26 czerwca 2026 (09:53)
Wstępne badania potwierdziły, że 19-latek, który zaatakował personel i pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Jastrzębiu-Zdroju, był pod wpływem narkotyków – poinformowała w piątek rzecznik Komendy Miejskiej Policji asp. szt. Halina Semik.
Do ataku z użyciem ostrego narzędzia doszło w czwartek po południu. Poszkodowani zostali lekarz, pielęgniarka i dwie pacjentki.
AB, PAP

