logo

Warszawa: 33. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej

Sobota, 27 czerwca 2026 (08:43)

W ramach 33. Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej „Organy Archikatedry” w każdy piątek od 5 lipca do 20 września w archikatedrze św. Jana Chrzciciela w Warszawie zagrają organiści wirtuozi.

Wystąpią m.in. Roberto Bonetto, Giovanna Tricarico oraz Jesús Sampedro Márquez.

Koncert inaugurujący 33. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej odbędzie się 5 lipca o 16.00.

 

AB, PAP