Mszy św. przewodniczył i homilię wygłosił ks. bp Józef Zawitkowski.
Galerię znajdziesz TUTAJ.
W Toruniu odbywały się uroczystości związane z pierwszą rocznicą konsekracji sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II.
Mszy św. przewodniczył i homilię wygłosił ks. bp Józef Zawitkowski.
Galerię znajdziesz TUTAJ.