Wielki Odpust Tuchowski rozpocznie się w sobotę, 1 lipca 2017 r., o godz. 18.00 Eucharystią tradycyjnie z udziałem pielgrzymki strażaków i strażackich orkiestr dętych. W tym roku myślą przewodnią są słowa: „Maryjo, pomóż nam odważnie głosić Ewangelię”.
Dzięki transmisji w Radiu Maryja z sanktuarium będą mogli się połączyć wszyscy, którzy osobiście nie przybędą do Tuchowa, aby pokłonić się Pani Ziemi Tarnowskiej. 6 lipca (w czwartek) o godz. 15.00 przeprowadzona zostanie transmisja ze spotkania Podwórkowych Kół Różańcowych Dzieci.
Do sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej rocznie przybywa około 200 tys. pielgrzymów, połowa z nich nawiedza to święte miejsce w czasie trwania Wielkiego Odpustu Tuchowskiego.
Program każdego odpustowego dnia zamieszczony jest na stronie sanktuarium: www.sanktuariumtuchow.pl.


