Świętokrzyskie i Małopolska będą współpracować
Czwartek, 25 czerwca 2026 (15:02)
Aktualizacja: Czwartek, 25 czerwca 2026 (15:03)
Województwa świętokrzyskie i małopolskie łączą siły w promocji swoich walorów.
Na Zamku w Chęcinach podpisano list intencyjny, który zakłada m.in. budowę wspólnych ścieżek rowerowych, wzajemną promocję na targach oraz współpracę instytucji kultury i samorządów niższych szczebli.
AB, PAP

