Dzisiaj do egzaminu licencjackiego przystąpiła kolejna grupa pielęgniarek oraz absolwenci studiów magisterskich informatyki medialnej, politologii oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej. W sobotę egzamin będą mieć studenci logopedii, a w lipcu jeszcze odbędą się obrony na studiach podyplomowych z MBA.
Zdjęcia z wydarzenia można zobaczyć TUTAJ.

