W tym roku hasłem pielgrzymki są słowa: „Maryjo, uratuj polskie rodziny!”.
Uczestnicy wydarzenia poniosą do Maryi różne intencje, a przede wszystkim będą się modlić za polskie rodziny. W trakcie drogi będą odmawiane Różaniec, Koronka do Miłosierdzia Bożego, Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.
Organizatorem pielgrzymki jest Wspólnota Nieustającego Różańca Świętego. Intencje na pielgrzymkę można składać drogą e-mailową do pani Elżbiety: emlo2bc@gmail.com, lub telefonicznie: 697 57 65 16.
Zaproszenie na pielgrzymkę jest TUTAJ.

