logo

W środę kontynuacja rozmów w sprawie oświaty

Wtorek, 2 kwietnia 2019 (21:12)

Wicepremier Beata Szydło poinformowała, że dalsze rozmowy z oświatowymi związkami zawodowymi będą kontynuowane w środę o godz. 13.00.

– „Solidarność” jest gotowa do podpisania porozumienia z rządem, ale chcemy porozumienia ze wszystkimi centralami związkowymi; rząd jest otwarty na kontynuację rozmów – stwierdziła wicepremier.

JG, PAP