logo

W czwartek dwie osoby zmarły w wyniku wychłodzenia

Piątek, 29 stycznia 2021 (09:49)

Wczoraj dwie osoby zmarły w wyniku wychłodzenia – poinformowało Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. Łącznie od 1 listopada ubiegłego roku Komenda Główna Policji odnotowała 33 zgony z tego powodu.

Jak przekazało na swojej stronie internetowej RCB 28 stycznia dwie osoby zmarły w wyniku wychłodzenia, a od 1 listopada Komenda Główna Policji odnotowała 33 zgony z tego powodu.

JG, PAP