logo

AFP: Uwolniono polskiego dziennikarza

Środa, 24 marca 2021 (17:52)
Aktualizacja: Środa, 24 marca 2021 (20:11)

Zatrzymany w Birmie polski dziennikarz i fotoreporter Robert Bociaga został dzisiaj zwolniony z aresztu po 13 dniach – poinformowała agencja AFP.

Polak, który relacjonował m.in. dla dpa i CNN prodemokratyczne protesty, ma zostać wydalony z kraju.

O swoim uwolnieniu agencję poinformował sam Bociaga, dodając, że musiał zapłacić karę 200 tys. kiatów (ok. 550 zł). Polak ma zostać wydalony z kraju jutro. 

AB, PAP