Opole: Tłum u kosmetyczek i fryzjerów
Dziś gabinety kosmetyczne i fryzjerskie w Opolu nie narzekały na brak pracy. W niektórych klienci będą przyjmowani do godziny 23.00. Wielu chętnych jest odsyłanych z kwitkiem lub przenosi terminy po 9 kwietnia.
Od najbliższej soboty do 9 kwietnia gabinety kosmetyczne będą nieczynne. Przez dwa tygodnie nie będzie także można skorzystać z usług fryzjerskich. W ostatnim dniu przed wejściem obostrzeń w życie w stolicy regionu zdecydowana większość usługodawców przygotowała się na zwiększoną liczbę klientów.
Działający w jednym z centrów handlowych zakład fryzjerski na piątek ściągnął całą załogę, by można było obsłużyć możliwie dużą liczbę chętnych do skorzystania z usługi.
– Przed piętnastą jeszcze można spokojnie było trafić na wolny fotel. Ale już od trzeciej do końca dnia, czyli godziny dziewiątej wieczór, wszystkie miejsca są zarezerwowane – mówi jedna z pracownic zakładu. Tak jak inne koleżanki pracujące w zakładzie ma nadzieję, że przerwa w pracy zakończy się 9 kwietnia.
JG, PAP

