logo

Zakończył się IX Plenerowy Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin

Niedziela, 27 czerwca 2021 (19:07)
Aktualizacja: Niedziela, 27 czerwca 2021 (19:16)

Warsztaty artystyczne, z komunikacji, debata społeczno-gospodarcza o bieżącej polityce rodzinnej, zwiedzanie zabytków stolicy oraz miejsc związanych z kulturą i historią – złożyły się na IX Plenerowy Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin, który zakończył się w niedzielę w Warszawie.

Zakończył się w Warszawie trzydniowy IX Plenerowy Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin zorganizowany przez Związek Dużych Rodzin Trzy Plus. Przebiegał pod hasłem „Rodzina: Tradycja. Inwestycja. Przyszłość”

Z uwagi na obostrzenia związane z pandemią drugi rok z rzędu zjazd miał ograniczoną liczbę uczestników, charakter plenerowy i zamknięty. Wzięło w nim udział 280 osób, które wzięły udział m.in. warsztatach teatralnych, stolarskich, komunikacji w rodzinie, warsztatach dla małżonków zatytułowanych „O co Ci tak naprawdę chodzi?”.

Rodziny mogły także wziąć udział w zajęciach w Giełdzie Papierów Wartościowych, które były okazją do poznania zasad funkcjonowania rynku kapitałowego; w zajęciach w Centrum Domu Technologii, gdzie dzieci i młodzież zdobywały praktyczną wiedzą z projektowania i druku w 3D oraz poznawały świat programowania i wirtualnej rzeczywistości.

Umożliwiono rodzinom zwiedzenie Zamku Królewskiego, Centrum Nauki Kopernik, Muzeum Narodowego, Muzeum Powstania Warszawskiego czy Muzeum Etnograficznego.

JG, PAP