logo

Prezydent rozmawiał z szefami: MON, MSZ, MSWiA

Środa, 1 września 2021 (12:59)
Aktualizacja: Środa, 1 września 2021 (13:03)

O bezpieczeństwie na granicy z Białorusią rozmawiał w środę prezydent Andrzej Duda z szefami: MON, MSZ, MSWiA – poinformował w komunikacie rzecznik Biura Bezpieczeństwa Narodowego Marcin Skowron.

„Dziś w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego odbyło się spotkanie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy z ministrem obrony narodowej Mariuszem Błaszczakiem, ministrem spraw zagranicznych Zbigniewem Rauem, ministrem spraw wewnętrznych i administracji Mariuszem Kamińskim, szefem BBN Pawłem Solochem oraz wiceministrem spraw zagranicznych Marcinem Przydaczem” – czytamy w komunikacie.

„Spotkanie było poświęcone omówieniu bieżącej sytuacji bezpieczeństwa na granicy państwowej między Polską a Białorusią” – dodano.

JG, PAP