Prezydent rozmawiał z szefami: MON, MSZ, MSWiA
O bezpieczeństwie na granicy z Białorusią rozmawiał w środę prezydent Andrzej Duda z szefami: MON, MSZ, MSWiA – poinformował w komunikacie rzecznik Biura Bezpieczeństwa Narodowego Marcin Skowron.
„Dziś w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego odbyło się spotkanie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy z ministrem obrony narodowej Mariuszem Błaszczakiem, ministrem spraw zagranicznych Zbigniewem Rauem, ministrem spraw wewnętrznych i administracji Mariuszem Kamińskim, szefem BBN Pawłem Solochem oraz wiceministrem spraw zagranicznych Marcinem Przydaczem” – czytamy w komunikacie.
„Spotkanie było poświęcone omówieniu bieżącej sytuacji bezpieczeństwa na granicy państwowej między Polską a Białorusią” – dodano.
JG, PAP

