logo

Granicę próbowało nielegalnie przekroczyć 48 osób

Czwartek, 23 grudnia 2021 (10:18)
Aktualizacja: Czwartek, 23 grudnia 2021 (10:25)

Ostatniej doby granicę polsko-białoruską próbowało nielegalnie przekroczyć 48 osób; na odcinku ochranianym przez placówkę SG w Krynkach grupa 24 Irakijczyków przeprawiła się pontonem przez rzeką Świsłocz na stronę polską – poinformowała Straż Graniczna.

„Minionej doby, tj. 22.12 granicę polsko-białoruską próbowało przekroczyć 48 osób. Na odcinku ochranianym przez #placówkaSG w Krynkach grupa 24 ob. Iraku przeprawiła się pontonem przez rzeką Świsłocz na stronę polską. Cudzoziemcom pomagały służby białoruskie. Osoby zostały zatrzymane” – poinformowała na Twitterze Straż Graniczna.

JG, PAP