SG o nielegalnym przekraczaniu granicy
Wtorek, 1 lutego 2022 (09:10)
Aktualizacja: Wtorek, 1 lutego 2022 (09:18)
Ostatniej doby granicę polsko-białoruską próbowało nielegalnie przekroczyć 39 osób – przekazała we wtorek Straż Graniczna.
„Wczoraj, tj. 31.01, na terytorium Polski próbowało nielegalnie przedostać się z Białorusi 39 osób. Wśród zatrzymanych na granicy cudzoziemców było 32 ob. Iraku, 6 ob. Sri Lanki i 1 ob. Afganistanu” – napisała we wtorek na Twitterze Straż Graniczna.
SG poinformowała ponadto, że od początku roku funkcjonariusze SG odnotowali 1024 próby nielegalnego przekroczenia granicy z Białorusi do Polski.
APW, PAP

