Granicę próbowało nielegalnie przekroczyć 10 osób
Niedziela, 13 lutego 2022 (10:12)
Aktualizacja: Niedziela, 13 lutego 2022 (10:34)
Minionej doby granicę polsko-białoruską próbowało nielegalnie przekroczyć 10 osób – przekazała Straż Graniczna. W rejonie Mielnika grupa osób rzucała kamieniami w polskie patrole.
„Wczoraj tj. 12.02 na terytorium Polski próbowało nielegalnie przedostać się z Białorusi 10 cudzoziemców. Na odcinku PSG Mielnik 9 os. (obywateli Indii i Afganistanu) rozcięło concertinę i zaatakowało kamieniami patrole polskie” – napisała na Twitterze Straż Graniczna.
Dodała, że na odcinkach ochranianych przez placówki SG w Michałowie, Czeremsze i Szudziałowie cudzoziemcy pochodzili pod granicę.
JG, PAP

