logo

Szef MON podziękował polskim lotnikom za służbę

Piątek, 26 sierpnia 2022 (10:12)
Aktualizacja: Piątek, 26 sierpnia 2022 (10:20)

Profesjonalizm polskich lotników, którzy strzegą polskiego i sojuszniczego nieba, zna cały świat; z okazji Święta Lotnictwa Polskiego dziękuję wam za służbę – oświadczył wicepremier, szef MON Mariusz Błaszczak.

„Profesjonalizm polskich lotników, którzy strzegą polskiego i sojuszniczego nieba, zna cały świat. Z okazji Święta Lotnictwa Polskiego dziękuję Wam za służbę. Realizacja tych zadań wymaga nowoczesnych samolotów i dlatego w przyszłym roku FA50 trafią do Mińska Mazowieckiego, bazą F35 będą Łask i Świdwin” – napisał Błaszczak na Twitterze.

JG, PAP