SG: Z Ukrainy do Polski wjechało 6 mln 31 tys. osób
Niedziela, 4 września 2022 (09:42)
Aktualizacja: Niedziela, 4 września 2022 (12:04)
Od początku wojny z Ukrainy do Polski wjechało 6 mln 31 tys. osób, a z Polski do Ukrainy ponad 4 mln 239 tys. osób – przekazała w niedzielę Straż Graniczna.
Tylko w sobotę do Polski przybyło 24,7 tys. osób, a do godz. 7.00 rano w niedzielę – 7,2 tys. osób.
Z kolei na Ukrainę od 24 lutego wyjechało z Polski ponad 4 mln 239 tys. osób, z czego 31,2 tys. w sobotę.
Dzisiaj mamy 193. dzień wojny Rosji przeciwko Ukrainie.
AB, PAP

