logo

Łukaszenka: Nie będę prezydentem za nowej konstytucji

Piątek, 27 listopada 2020 (14:05)
Aktualizacja: Piątek, 27 listopada 2020 (14:07)

Alaksandr Łukaszenka oświadczył, że nie będzie prezydentem Białorusi po przyjęciu przez kraj nowej konstytucji. Powiedział o tym na spotkaniu z personelem jednego ze szpitali w Mińsku.

„Nie robię pod siebie żadnych konstytucji. Przy nowej konstytucji nie będę już z wami współpracować jako prezydent” – oznajmił Łukaszenka, cytowany przez agencję BiełTA.

JG, PAP