Rosyjski pocisk trafił w szpital położniczy
Wtorek, 1 marca 2022 (07:44)
Aktualizacja: Wtorek, 1 marca 2022 (09:04)
Pocisk wystrzelony przez rosyjskie wojsko trafił w prywatny szpital położniczy w obwodzie kijowskim – poinformował w nocy z poniedziałku na wtorek na Facebooku dyrektor generalny placówki Witalij Girin, którego cytuje agencja Ukrinform.
„Przyjaciele, wszyscy pytają, co się stało ze szpitalem położniczym. Dziękuję za Wasze wsparcie. Pocisk trafił w szpital, zniszczenia są duże, ale budynek stoi. Wszyscy ewakuowani i bezpieczni” – napisał Girin.
JG, PAP

