Iran zagroził wstrzymaniem rozmów z USA
Niedziela, 28 czerwca 2026 (09:31)
Aktualizacja: Niedziela, 28 czerwca 2026 (11:22)
Irańska Gwardia Rewolucyjna zagroziła w niedzielę „całkowitym wstrzymaniem” rozmów z USA – przekazała irańska państwowa Press TV, cytowana przez agencję Associated Press.
Władze Iranu przyznały również, że wystrzeliły rakiety i drony w kierunku amerykańskich baz wojskowych w Kuwejcie i Bahrajnie.
Gwardia Rewolucyjna, znana też jako Korpus Strażników Rewolucji Islamskiej, oświadczyła, że amerykańskie ataki naruszyły obowiązujące zawieszenie broni i „spowodują całkowite wstrzymanie wszelkich procesów dyplomatycznych” – podała Press TV, cytowana przez portal Times of Israel.
JG, PAP

