logo
logo
 

Katarzyna Orłowska-Popławska

Zamach, który wstrząsnął światem

Wtorek, 20 listopada 2012 (12:19)

Nie sądziłam, że kiedykolwiek wypowiem te słowa. A jednak - ZAMACH! Ekscytacja nie z tej ziemi! ABW rozbiła zbrojny związek przestępczy, który planował brutalne akty przemocy wobec organów konstytucyjnych. To największy sukces służb od czasów operacji Samum.

Tak, drodzy Państwo, to nie przelewki. Służby ustalają, czy zamachowiec chciał użyć trotylu, nitrogliceryny czy oleju rzepakowego tłoczonego na zimno (estry o najwyższym stężeniu cząstek wysokoenergetycznych i ekstrakalorycznych). Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego poprosiła o konsultację warszawską prokuraturę wojskową, która zbada spektrometrem, czy cząstki wysokoenergetyczne ujawnione na odzieży mężczyzny mogą pochodzić z dezodorantu Nivea Men czy z  namiotu PCV, w którym się ukrywał w Puszczy Białowieskiej, skąd  dowodził uzbrojoną w pistolety na wodę siatką fanatycznych dzikich (bo puszczańskich) zamachowców. W pobliżu namiotu agenci zlokalizowali dwie wyrzutnie rakiet typu Cruise, instrukcje obsługi w języku Majów i części zamienne do kombajnu rolniczego.

Z rozpoznania operacyjnego ABW wynika, że zamiarem wroga ludu było naładowanie jonami cząstek wysokoenergetycznych organów państwowych, w tym samego Bronisława Komorowskiego.

Niewykluczone, że biegli będą musieli przeprowadzić eksperyment procesowy z udziałem prezydenta na bliźniaczym tupolewie w Mińsku Mazowieckim. Oprócz spektrometrów eksperci użyją mikrofalówki,  prostownicy do włosów i specjalnie przeszkolonej fretki tropicielki. 

 

Komentarz został opublikowany na blogAID

Katarzyna Orłowska-Popławska

Aktualizacja: Wtorek, 20 listopada 2012 (12:24)

NaszDziennik.pl