logo
logo

Zdjęcie: Babka Medica/ Inne

Internauci w obronie lekarzy

Czwartek, 9 marca 2017 (03:21)

Aktualizacja: Czwartek, 9 marca 2017 (03:21)

Ponad 20 tys. internautów stanęło w obronie bezpardonowo zaatakowanej przez środowiska lewicowe prywatnej kliniki Babka Medica, w której część lekarzy nie chce przypisywać środków antykoncepcyjnych.

Informacja o tym, że część lekarzy prywatnej warszawskiej kliniki, powołując się na przekonania, odmawia przypisywania środków antykoncepcyjnych, spotkała się z szybką reakcją środowisk liberalno-lewicowych. Lekarze Babka Medica musieli więc zmierzyć się z olbrzymią falą nienawiści.

Niestety, najnowszy atak na „lekarzy z sumieniem” wpisuje się w pasmo niszczenia pracowników służby zdrowia, którzy myślą inaczej niż środowiska lewackie. Najlepszym przykładem tej sytuacji jest sprawa prof. Bogdana Chazana, który powstrzymał matkę przed zabiciem własnego dziecka. Teraz ostrej presji poddano innych warszawskich lekarzy.

Cała sprawa mocno zbulwersowała Zbigniewa Kaliszuka. Za pomocą platformy CitizenGO utworzył on specjalną petycję do lekarzy Babca Medica, w której każdy może przekazać im swój głos wsparcia. W specjalnym opisie do petycji zwraca on uwagę, że środowiska lewicowe, które tak ochoczo odwołują się do jednej z najwyższych wartości, jaką jest wolność, nie potrafią uszanować wolności konserwatywnych lekarzy.

„Jak widać jednak, nie o wolność chodzi, a o narzucenie konkretnego światopoglądu i doprowadzenie do sytuacji, w której ginekologami byłyby wyłącznie osoby wyznające lewicowe dogmaty” – pisze Zbigniew Kaliszuk, twórca petycji.       

Petycję ze słowami wsparcia do lekarzy Babca Medica poparło już ponad 20 tys. osób. Internauci, widząc sens działań lekarzy, akcentują, że „dla wielu pacjentek możliwość skorzystania z usług takich lekarzy jest bardzo ważna”. Jeżeli i ty myślisz podobnie, możesz wesprzeć akcję. Odpowiedni formularz znajdziesz TUTAJ.  

RS

NaszDziennik.pl