logo
logo

IDEOLOGIA GENDER

Zdjęcie: M. Bochenek/ Nasz Dziennik

Przynęta na dzieci

Czwartek, 10 stycznia 2019 (02:50)

Homoaktywiści szykują dla dzieci specjalny sektor podczas tzw. parady równości w Warszawie.

Gorszący marsz, jak wynika z informacji organizatorów, ma się odbyć 8 czerwca. Tak zwana parada równości reklamowana jest jako wydarzenie, które „po raz kolejny będzie promować wypracowane wspólnie ze społecznością postulaty, skupiające się na różnych mniejszościach walczących o równe prawa w naszym kraju”. W rzeczywistości tego typu akcje mają na celu – pod płaszczykiem haseł o tolerancji i równości – przede wszystkim oswajać opinię publiczną z niebezpieczną ideologią gender. Eksperci alarmują, że w konsekwencji grozi to deprawacją społeczeństwa.

Okazuje się, że środowiska aktywistów homoseksualnych podczas przemarszu zamierzają indoktrynować nawet dzieci. W tym roku po raz pierwszy – jak zapowiadają organizatorzy – ma zostać utworzona specjalna „strefa dla dzieci”. Skandaliczny pomysł prezes Fundacji Wolontariat Równości tłumaczy rzekomymi „prośbami rodziców, którzy chcą w sposób przystępny tłumaczyć swoim dzieciom”, o co walczy środowisko związane z tzw. marszem równości.

Postulaty te są znane od lat i niebezpiecznie eskalują. – To jest oczywiście ewidentne zgorszenie publiczne. Mamy tu do czynienia również z mechanizmem oswajania z pewnymi niebezpiecznymi treściami, co jest działaniem ruchu politycznego LGBT od lat. W tej chwili widzimy nawet próby wciągania w ideologię dzieci, co jest tym bardziej bulwersujące i niedopuszczalne – ocenia w rozmowie z „Naszym Dziennikiem” dr Krzysztof Kawęcki, prezes Prawicy Rzeczypospolitej. Tworzenie „stref dla dzieci” podczas takiego wydarzenia uważa za skrajną demoralizację i działanie sprzeczne z Konstytucją RP. – Jest to działanie, które godzi w porządek społeczno-moralny – dodaje.

Drogi Czytelniku,

cały artykuł jest dostępny w wersji elektronicznej „Naszego Dziennika”.

Zapraszamy do zakupu w sklepie elektronicznym

Paulina Gajkowska

Nasz Dziennik