logo
logo
zdjęcie

Zdjęcie: Robert Sobkowicz/ Nasz Dziennik

Kształtujmy religijnie i patriotycznie dzieci i młodzież

Wtorek, 29 stycznia 2019 (23:31)

Szanowni Państwo, Kochani, Apostolska Rodzino Radia Maryja!

Przypominamy Wam bardzo gorąco, abyście nie zmarnowali żadnej szansy dla uczynienia apostolskiego dobra kształtowania dzieci i młodzieży. To dobro zaniesiemy w wieczność. Gdy staniemy przed Panem Jezusem powiemy: „Patrz, Panie, nie mam pustych rąk. Uczyniłem tyle dobra”. Teraz jest szansa na uczynienie dobra.

Pomóżcie nam kształtować jeszcze lepiej – religijnie i patriotycznie – Wasze dzieci i młodzież. Chodzi o możliwość przekazania 1 proc. z podatku dochodowego na Fundację Nasza Przyszłość. Wszyscy płacą te podatki – emeryt, rencista i pracujący. W sprawozdaniu podatkowym wpiszcie ten numer, jeżeli na coś innego jeszcze nie wpisaliście: 0000091141. Powiedz też innym. Wstań z tego fotela, pójdź do ludzi, powiedz znajomym, powiedz rodzinie. Wykorzystaj telefon i porozmawiaj. Zrób to. Nie popełniajmy grzechu zaniedbania. Należy wykorzystać każde, najmniejsze dobro i tak powstanie ogromne dobro, jeżeli będziemy działać razem.

Zapraszamy wszystkich słuchaczy, wszystkich telewidzów, pomóżcie w kształtowaniu dzieci i młodzieży, najlepszym kształtowaniu. Nie mówcie „potem”. Potem znaczy nigdy. Wszystko róbmy na wczoraj.

Bóg zapłać!

o. Tadeusz Rydzyk CSsR, dyrektor Radia Maryja

www.radiomaryja.pl

NaszDziennik.pl