logo
logo

Dziś w
„Naszym
Dzienniku”

Zdjęcie: Marek Borawski/ Nasz Dziennik

Post za Polskę

Czwartek, 22 sierpnia 2019 (02:05)

Krucjatę modlitwy i postu w intencji wyborów do polskiego Sejmu i Senatu inicjuje sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu. Rozpocznie się ona 8 września i będzie trwała do 13 października – czyli dnia wyborów parlamentarnych w Polsce.

– Musimy się modlić, aby Pan Bóg zwyciężał. Coraz jaśniej widzimy to, o czym mówił jeszcze kard. Karol Wojtyła na rok przed wyborem na Stolicę Piotrową, że trwa ostateczna konfrontacja Kościoła z anty-Kościołem. Anty-Kościół jest w natarciu i jesteśmy tego świadkami na każdym kroku – podkreśla, zachęcając do włączenia się w krucjatę, o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR.

W rozmowie z „Naszym Dziennikiem” dyrektor Radia Maryja zaznacza potrzebę ratowania wiary w polskim Narodzie. – Tylko Pan Jezus jest zwycięzcą szatana. Pan Jezus daje nam swoją Matkę do pomocy w walce ze złem. Musimy się modlić o to, aby Polska była Pana Jezusa i Maryi, aby nasza Ojczyzna była Bożym Narodem – akcentuje o. dr Tadeusz Rydzyk.

Zaproszenie do udziału w krucjacie modlitewnej w intencji wyborów parlamentarnych kierowane jest do wszystkich Polaków zatroskanych o przyszłość Ojczyzny. Przez 30 dni chcemy razem prosić o mądrość i światło Ducha Świętego dla Polaków, aby roztropnie głosując, powierzyli losy naszej Ojczyzny osobom szanującym wartości chrześcijańskie i żyjącym według przykazań Bożych.

 

Drogi Czytelniku,

cały artykuł jest dostępny w wersji elektronicznej „Naszego Dziennika”.

Zapraszamy do zakupu w sklepie elektronicznym

Małgorzata Bochenek

Nasz Dziennik