logo
logo

Zdjęcie: Dr. Matthias Ripp/ Licencja: CC BY 2.0/ Flickr

Prognoza pogody na dziś i jutro

Czwartek, 22 lipca 2021 (07:08)

Aktualizacja: Czwartek, 22 lipca 2021 (09:15)

Dziś pogoda bez większych zmian; spodziewane jest umiarkowane zachmurzenie i miejscami przelotne opady deszczu – powiedziała PAP synoptyk IMGW Anna Woźniak. Temperatura maksymalna będzie wynosić od 22 do 25°C.

Po umiarkowanie ciepłej nocy czwartek zapowiada się ciepło, ale bez upałów. – Zachmurzenie będzie umiarkowane, miejscami duże. Możliwe słabe, przelotne opady deszczu – przekazała PAP synoptyk. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 22 do 25°C.

Według prognoz najcieplej będzie na Lubelszczyźnie, a nieco chłodniej w rejonach podgórskich Karpat. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni i północno-zachodni.

Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1008 hPa i będzie spadać.

W nocy z czwartku na piątek zachmurzenie przeważnie małe i umiarkowane. Na wschodnim Wybrzeżu i Pomorzu miejscami mgły ograniczające widzialność do 500 m. Temperatura minimalna od 11°C do 16°C, w rejonie Półwyspu Helskiego do 17°C. Wiatr słaby, zmienny, z przewagą zachodniego.

Jutro zachmurzenie małe i umiarkowane, gdzieniegdzie duże, z przelotnymi opadami deszczu, zwłaszcza na wschodzie i południu kraju. Temperatura maksymalna od 22°C do 26°C; nieco chłodniej na obszarach podgórskich Karpat, około 20°C. Wiatr słaby, na południu zmienny, poza tym zachodni i północno-zachodni.

JG

NaszDziennik.pl