logo
logo

Zdjęcie: Ian Sane/ Licencja: CC BY 2.0/ Flickr

Prognoza pogody

Sobota, 25 września 2021 (08:11)

Aktualizacja: Sobota, 25 września 2021 (10:58)

Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1000 hPa i będzie rosło.

Dziś w kraju zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Miejscami przelotny deszcz, szczególnie na północy kraju. Temperatura maksymalna od 14 st. C na Suwalszczyźnie, około 19 st. C w centrum do 20, 22 st. C na zachodzie. Wiatr umiarkowany, nad morzem dość silny, w porywach do 55 km/h, nad morzem do 70 km/h, zachodni i północno-zachodni.

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, jedynie początkowo na wschodzie miejscami duże i tam możliwy słaby deszcz. W drugiej części nocy lokalnie mgły ograniczające widzialność do 300 metrów. Temperatura minimalna od 5 st. C na północnym wschodzie, około 10 st. C w centrum do 12, 13 st. C na południu, zachodzie i nad morzem. Wiatr słaby, w zachodniej połowie kraju zmienny, na pozostałym obszarze z kierunków zachodnich.

Jutro zachmurzenie małe i umiarkowane. Rano miejscami zanikające mgły ograniczające widzialność do 500 m. Temperatura maksymalna od 15, 17 st. C na północnym wschodzie i nad morzem, około 20 st. C w centrum do 23, 24 st. C na południowym zachodzie i zachodzie. Wiatr słaby, tylko nad morzem umiarkowany i porywisty, na wschodzie z kierunków północnych, na pozostałym obszarze na ogół wschodni i południowo-wschodni.

Dziś w Warszawie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Możliwe słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna 19 st. C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, zachodni. W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura minimalna 10 st. C. Wiatr słaby, z kierunków zachodnich.

JG, PAP

NaszDziennik.pl