W Polsce dostrzegamy tendencję zrównywania się liczby urodzeń na terenach wiejskich i miejskich. Dotychczas to mieszkańcy obszarów rolniczych charakteryzowali się większą dzietnością i silniejszymi więziami rodzinnymi. Zauważalna jest też większa migracja młodych kobiet z wsi i miasteczek do dużych miast.
Czy młodzi ludzie będą zastępowali swoich rodziców i kontynuowali pracę na roli? Czy grozi nam przerwanie ciągłości pokoleń? Czy młodzi rolnicy mają perspektywy godnego życia?
Drogi Czytelniku, o tych i innych problemach przeczytasz w dzisiejszym, papierowym wydaniu „Naszego Dziennika” oraz TUTAJ.

