logo
logo
zdjęcie

Zdjęcie: arch/ Inne

Dr Paul Cameron w Polsce

Piątek, 18 października 2013 (15:36)

W Polsce gości dr Paul Cameron, amerykański psycholog społeczny i badacz kwestii związanych z homoseksualizmem, rewolucją genderową. Dzisiaj spotka się z mieszkańcami Rzeszowa, ale w kolejnych dniach będzie też gościł w innych miastach.   

– Rewolucja genderowa nie omija ani Europy, ani Polski – uważa dr Paul Cameron, który dzisiaj gości na Podkarpaciu. Podkreśla, że w Europie Zachodniej, Australii, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i w wielu innych krajach walka z rodziną i chrześcijaństwem przybiera na sile i przejawia się m.in. otwartym terrorem sądowym, medialnym a także fizycznym. Pewne grupy nachalnie promują homoseksualizm, domagając się przywilejów dla gejów i lesbijek. – W tej sytuacji musimy być na to przygotowani, mieć wiedzę i przede wszystkim skutecznie protestować – uważa dr Cameron.

Dzisiaj dr Paul Cameron, o godz. 19.00, w dolnym kościele parafii pw. Matki Bożej Saletyńskiej w Rzeszowie przy ul. Dąbrowskiego 71, wygłosi wykład otwarty pt. „Rodzina, małżeństwo, płeć – ofiary ideologii gender”.

21 października dr Cameron będzie gościł w Krakowie, gdzie o godz. 18.00 w klubie „Pod Gruszką” przy ulicy Szczepańskiej 1 wygłosi wykład „Jak przeciwstawiać się rewolucji obyczajowej?”.

Z kolei 22 października będzie gościł w Warszawie, gdzie w Warszawskim Domu Technika NOT (sala E, II piętro) przy ul. Czackiego 3/5 wygłosi wykład „Tęczowa dyktatura”.

Natomiast 23 października o godz. 18.15 zaplanowano wykład naukowca w Opolu na Uniwersytecie Opolskim (Aula Stara A), przy ulicy Oleskiej 48, którego tematem będzie „Rodzina, małżeństwo, płeć – ofiary ideologii gender” .

Na ten sam temat dr Cameron będzie mówił w Białej Podlaskiej 24 października o godz. 18 w sali konferencyjnej restauracji Skala przy ul. Artyleryjskiej 1.

Z kolei 25 października dr Cameron będzie gościem międzynarodowej konferencji Dni Godności Życia, która odbędzie się na Uniwersytecie w Białymstoku. O godz. 17.10 amerykański naukowiec wygłosi referat „Rodzina i małżeństwo – ofiary ideologii gender”.

Dr Paul Cameron jest emerytowanym profesorem Uniwersytetu Wayne State, Uniwersytetu Louisville, Uniwersytetu Nebraska i Fuller Graduate School of Psychology. Był doradcą ds. rodziny rządów USA i Kanady oraz specjalistą z zakresu spraw społecznych, zatrudnionym przez miasto Houston oraz stany Teksas, Luizjana, Montana, Utah i Kolorado. Jego publikacje ukazywały się w takich pismach jak: „American Psychologist”, „Gerontologist”, „Journal of Gerontology”, „Psychological Reports”, „British Medical Journal”, „Canadian Medical Association Journal” czy „Postgraduate Medical Journal”.

Mariusz Kamieniecki

NaszDziennik.pl