logo
logo

Zdjęcie: Marek Borawski/ Nasz Dziennik

Organizujmy się przeciw gender

Środa, 29 stycznia 2014 (11:49)

Komunikat o. dr. Tadeusza Rydzyka, założyciela i dyrektora Radia Maryja

 

Drodzy Przyjaciele, kochana Rodzino Radia Maryja!

Bardzo dziękujemy za każdy znak apostolskiej gorliwości słuchaczy Rodziny Radia Maryja. Ta gorliwość jest wielką radością samego Pana, którego miłość głosimy. Gorliwość tych, którzy chcą być podobni do ewangelicznego siewcy, jest radością i nadzieją Kościoła i Ojczyzny.

Obecnie bardzo cieszymy się organizowaniem wykładów, spotkań, debat, teraz zwłaszcza na temat zagrożeń ideologii gender, wprowadzanej nie tylko na uczelnie, do szkół, ale nawet do przedszkoli, by wynaturzyć jeszcze niewinne dzieci.

Bóg zapłać za to!

Kochani, róbcie te wykłady, spotkania, debaty w miastach i wioskach. Poruszcie wszystkich rodaków, bo problem jest bardzo poważny.

„Ideologia gender, jeśli zwycięży, zrobi więcej krzywdy ludziom i narodom niż komunizm” – tak powiedział Ojciec Święty Benedykt XVI. A więc sytuacja jest bardzo poważna. W ten sposób działając, poruszając umysły wszystkich ludzi, całą Polskę – ratujcie przyszłość każdego.

Prosimy, by o organizowaniu tych spotkań i innych ważnych wydarzeń informować Radio Maryja i „Nasz Dziennik”, a zaraz po nich pisać o tym i przesyłać zdjęcia do naszego radia – Radia Maryja – i oczywiście do „Naszego Dziennika”.

Bóg zapłać!

NaszDziennik.pl