logo
logo
zdjęcie

Zdjęcie: arch/ Inne

Kto kontroluje media?

Poniedziałek, 9 lipca 2012 (12:34)

Aktualizacja: Poniedziałek, 9 lipca 2012 (12:34)

„Żydzi kontrolują media” to tytuł artykułu autorstwa Elada Nehoraia, żydowskiego dziennikarza, w którym podkreśla dominującą rolę Żydów w świecie, a także w kulturze.

W tekście, opublikowanym na blogu gazety „The Times of Israel”, autor przekonuje, że Żydzi chwalą się każdym aktorem, reżyserem, muzykiem czy pisarzem żydowskiego pochodzenia. Jednocześnie, gdy padają oskarżenia, że kontrolują środki przekazu i Waszyngton, do akcji wkraczają media, a nawet zakładane specjalnie stowarzyszenia, mające za cel udowadnianie, że wcale tak nie jest.

Nehorai podkreśla, iż takie zmasowane kampanie służą na ogół zniszczeniu, napiętnowaniu i zakwalifikowaniu zwolenników takich teorii jako antysemitów.

„Prawda jest taka, że antysemici mają rację. My, Żydzi mamy coś zakodowane w każdym z nas, co czyni nas zupełnie innymi od wszystkich grup na świecie. Ta zdolność, ten wewnętrzny napęd, nie pochodzi z lat nauki i innych warunków czy czynników, ale ze względu na wewnętrzną iskrę każdego Żyda.”

Dziennikarz z rozbrajającą szczerością pisze: „Bądźmy szczerzy sami ze sobą. Kontrolujemy media. Mamy wielu „znajomych” w biurach wykonawczych wszystkich dużych firm produkcji filmowych. To prawie nieprzyzwoite. Prawie każdy pokaz filmu lub telewizji, czy to "Jaja w tropikach" czy "Pohamuj entuzjazm" roi się od aktorów, reżyserów i pisarzy, którzy są Żydami. Czy wiesz, że wszystkie osiem studiów filmowych są prowadzone przez Żydów?” – pisze autor „Jews DO control the media”.

 

Marta Milczarska

NaszDziennik.pl