Hasłem pielgrzymki były słowa: „Z Maryją uwielbiam Miłosierdzie Boże”.
Galerię z pielgrzymki możesz zobaczyć TUTAJ.
Pod
patronatem „Naszego Dziennika”
W sobotę, 14 maja 2016 r., w sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej w Loretto odbyła się VIII Pielgrzymka Czytelników „Różańca” Wydawnictwa Sióstr Loretanek i Członków Rodziny Loretańskiej.
Hasłem pielgrzymki były słowa: „Z Maryją uwielbiam Miłosierdzie Boże”.
Galerię z pielgrzymki możesz zobaczyć TUTAJ.