logo
logo

Zdjęcie: Robert Sobkowicz/ Nasz Dziennik

Czuwanie czcicieli św. Ojca Pio

Sobota, 10 czerwca 2017 (23:05)

W nocy z 10 na 11 czerwca 2017 roku w sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach odbędzie się 15 CZUWANIE Z OJCEM PIO. Hasłem spotkania są słowa: „Przygotowanie do sakramentu pojednania w szkole Ojca Pio”.

Gośćmi spotkania będą: prof. Domenico Crupi, dyrektor generalny Domu Ulgi w Cierpieniu, oraz dr Giulio Michele Siena, redaktor naczelny czasopisma Grup Modlitwy „La Casa Sollievo Della Sofferenza”.

Spotkanie rozpoczęło się o godz. 20.00 przywitaniem pielgrzymów. Na godz. 21.00 zaplanowano Apel Jasnogórski. Kolejnym punktem programu są świadectwa Dzieła Pomocy św. Ojca Pio.

Centralnym punktem czuwania będzie Msza św. sprawowana o północy. W dalszej części spotkania br. Robert Krawiec poprowadzi Koronkę do Miłosierdzia Bożego–. Na koniec zaplanowano adorację, którą zakończy uroczyste błogosławieństwi i ucałowanie relikwii.

„Dla tych z Was, którzy nie będą mogli osobiście przybyć na spotkanie ze świętym stygmatykiem, mamy dobrą wiadomość: całość spotkania będzie transmitowana na żywo za pośrednictwem internetowego Radia Ojca Pio” – zapowiadają organizatorzy czuwania.

Małgorzata Pabis

NaszDziennik.pl